קרם להעלמת סימני מתיחה – סקירת מוצר

//קרם להעלמת סימני מתיחה – סקירת מוצר
קרם להעלמת סימני מתיחה - סקירת מוצר

נשים רבות סובלות מסימני מתיחה, בין אם בשל הריון או בשל עליה / ירידה דרסטיים במשקל – דבר אשר גורם, פעמים רבות, לתחושת אי נוחות בגוף וחוסר ביטחון. מהם אותם סימני מתיחה, כיצד הם נוצרים והאם ניתן להעלים אותם? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי בנושא כאן במאמר שלפניכן.

מהם סימני מתיחה וכיצד הם נוצרים?

סימני מתיחה הם למעשה פסים אדמדמים-סגולים או לבנים המופיעים על העור. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף אשר בנוי משכבות הגנה המורכבות מרקמות, אשר לכל רקמה תפקיד שונה. סיבי הקולגן והאלסטין הם המרכיבים של רקמת החיבור, הם בנויים בצורת שתי וערב והם האחראים על חוזקו וגמישותו של העור. כאשר נפח הגוף משתנה בצורה משמעותית הם מנסים להתאים את עצמם לנפחו החדש וכתוצאה מכך עלול להיווצר קרע ברקמת החיבור, דבר היוצר את סימני המתיחה. הסיבות להופעתם הן בדרך כלל כתוצאה מהריון או מתנודות קיצוניות במשקל, אך הם עלולים להיווצר גם אצל אנשים צעירים בשל נטייה גנטית או בשל שינויים הורמונליים, שכן הגנטיקה ומידת הלחות של העור משפיעים מאוד אף הם.

המוצר שיחולל את השינוי בשבילך

קרם להעלמת סימני מתיחה

מדובר בסרום אנטי אייג'ינג של המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור, הנועד לטיפול בסימני מתיחה והגמשת העור. הסרום בעל פורמולה ייחודית המבוססת על שמנים צמחיים וארומטיים כגון נבט חיטה אשר מכיל ויטמינים, משקם ומחדש את רקמת העור, חוחובה המרכך ומחליק את העור, רוזמרין אשר מעודד התחדשות תאים וכמובן לימון העשיר בויטמין C  ונוגד חימצון. השימוש בסרום נעשה באופן ביתי, ובהחלט מביא לתוצאות, אך בשביל מראה עור אופטימלי והאצת התוצאות מומלץ לעבור טיפולים בקליניקה (דבר אשר שווה במיוחד שכן הרשמה לסדרת טיפולים מעניקה לכן את כל סדרת הקרמים במתנה, כהמשך טיפול בבית).

אל תתפשרי על העור שלך!

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-12T12:41:36+02:00סימני מתיחה|