קרם לטיפול בצלוליט – סקירת מוצר

//קרם לטיפול בצלוליט – סקירת מוצר
קרם לטיפול בצלוליט  - סקירת מוצר

אם נודה על האמת – תופעת הצלוליט מטרידה את כולנו. המרקם הגבשושי של העור גורם לנו לאי נוחות ולתחושת חוסר ביטחון בגופנו, כמו גם לרצון לכסות את עצמנו בכדי להסתיר את העניין.
אז מהו בעצם הצלוליט, כיצד הוא נוצר וחשוב מכך – האם ניתן להעלים אותו? כל המידע שאת זקוקה לו נמצא כאן במאמר.

מהו הצלוליט וכיצד הוא נוצר?

הצלוליט (או בכינויו הנפוץ "עור תפוז") הוא כאמור אותו מרקם גבשושי של העור, אשר עלול להופיע כתוצאה מתזונה לקויה הכוללת צריכה של מזון מעובד, מחסור בכמות המים שאנו שותים, מצבי עמידה או ישיבה ממושכים ולבוש צמוד מדי (מאחר ואלו עשויים לגרום לזרימת דם לקויה), ואף לאור בעיות הורמונליות או פשוט בשל הגנטיקה שלנו. מה שלמעשה מתרחש בגוף וגורם להופעתו הוא הצטברות של שומן תת עורי, כאשר שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו, התאים נדחסים האחד אל השני וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור.

נעים מאוד – זה הפילינג שאת צריכה להכיר

פילינג גוף לסימני מתיחה

פילינג גוף אנטי צלוליט הוא פיתוח ייחודי של המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור, אשר נועד להחלקת העור ולהגברת גמישותו. הפילינג מבוסס על קפאין הממריץ את מחזור הדם, גרגירי קפה טחונים, פפאיה לקילוף עדין וחידוש העור וחומצה היאלורונית אשר מעשירה את העור בלחות חיונית ומעניקה לו מראה חלק וגמיש. לאחר קרצוף הגוף עם הפילינג, כל קרם הזנה שנמרח יהיה אפקטיבי יותר. עם זאת, חשוב לציין כי עבור קבלת תוצאות אופטימליות ומהירות יותר, מומלץ לעבור טיפולים בקליניקה, אשר על אף שעלותם גבוהה יותר, הם גם יעילים יותר בצורה ניכרת. חשוב אף יותר לציין כי הרשמה לסדרת טיפולים מעניקה לכן את כל סדרת הקרמים במתנה, כהמשך טיפול משלים בבית!

הפיתרון האולטימטיבי בשביל העור שלך

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-09T10:35:28+02:00סימני מתיחה|