טיפולי הרזיה לזוגות

/, הרזיה לגברים/טיפולי הרזיה לזוגות
טיפולי הרזיה לזוגות

שניכם רוצים להפחית במשקל? שניכם רוצים לשפר את מרקם עור הגוף ולהפחית מצבורי שומן עקשנים? שניכם חולמים על הצרה של היקפי הגוף שלכם? בואו יחד לטיפולי הרזיה.

מטרות זוגיות הן בהחלט בעלות עוצמה רבה יותר ולכן נמדדת מוטיבציה רבה הרבה יותר כאשר לשני בני הזוג יש מטרה משותפת וכאשר שניהם מגיעים יחד לטיפולים במרכז.

היתרון הזוגי בתהליך הירידה במשקל

הצוות של מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מכיר את היתרון הזוגי ומעוניין למנף את המוטיבציה הזו כדי למקסם את התוצאות בקרב כלל הלקוחות ולכן הרעיון של טיפולים אסתטיים בשניים נלקח ברצינות הראויה לו.

טיפולים לזוגות מתחילים באבחון מקצועי ראשוני של כל אחד מבני הזוג ומתן ייעוץ אישי לגבי תכנית הטיפולים המתאימה לו כדי להגיע ממצב הגוף ההתחלתי אל מראה הגוף הרצוי. כמו כן, בפגישת האבחון נעשה תיאום ציפיות תוך כדי יצירת מחויבות לתהליך.

במקביל, מותאמת תכנית הטיפולים כך ששני בני הזוג יוכלו להגיע לטיפולים במרכז יחד ויעברו יחד את כל התהליך תוך יצירת מטרות משותפות ופעולות משותפות שיש לבצע בבית במקביל להגעה לטיפולים במרכז.

במרכז אווי דרור מאמינים שכדי להשיג תוצאות מכסימליות יש צורך לעשות שימוש בשיטות אינטגרטיביות משלבות, ולכן צוות המרכז בונה חבילה המשלבת בתוכה הן טיפולים במכשור מתקדם, הן שימוש בחליטת צמחים ייחודית  שהיא פורמולה של צמחים בלבד, ללא שום תוספות, המעודדת את מערכות הגוף לבצע את פעולות הניקוי ופינוי הרעלים מן הגוף באופן יעיל ומאוזן וכן בהתאמת תכנית תזונה משלימה לטיפולים במרכז כדי לשמר את התוצאות ולאפשר לגוף לנצל את מקסימום היכולת שלו להשתנות ולהגיב לטיפולים עצמם.

מטרת הטיפולים אצל גברים היא צמצום היקפי הבטן, מיצוק העור וירידה במשקל. אצל נשים המטרה היא צמצום כללי של היקפי הגוף, מיצוק העור וירידה במשקל. מדובר בסדרה של פגישות טיפוליות המותאמת באופן אישי בפגישת אבחון מקצועית. כל מפגש מורכב משני טיפולים שונים המתבצעים במכשירים שונים ומיועדים  למטרות שונות. הטיפול הראשון מתבצע באמצעות מכשיר הנראה כמו חללית אישית. במהלך הטיפול שוכבים על מיטה ארגונומית והמכשיר מבצע טיפול רב-חושי, המיועד לשריפת לקלוריות ללא מאמץ ולשיפור מטבולי. לאחר מכן, עוברים לטיפול השני אשר מטרתו "לפרק" את מצבורי השומן התת-עורי, להחליק את העור ולמצק אותו. התוצאות: ירידה של עד שתי מידות בבגדים ועור חלק ומוצק יותר. הטיפולים בשיטה האינטגרטיבית במרכז אווי דרור  מניבים תוצאות מעולות כבר מעל שני עשורים ובמקרים רבים אף משפרים את המצב הבריאותי של המטופלים.

2018-09-16T15:07:54+03:00הרזיה, הרזיה לגברים|