טיפול בצלוליט

/טיפול בצלוליט
טיפול בצלוליט2019-05-27T14:05:31+03:00

מעצבן. זו האמת

הצלוליט יופיע אצל נשים בשלב כלשהו במהלך חייהן. לעיתים הצלוליט מופיע בגיל מוקדם מאד, עם תחילת המחזור החודשי. לאחר הלידה הראשונה הצלוליט מתגבר, והוא ממשיך להתגבר ולהתפשט עם כל שינוי הורמונאלי שנשים חוות במהלך חייהן. הצלוליט נראה לרוב באזור הירכיים, הישבן והבטן, ולפעמים גם בזרועות. בתחילה מופיע הצלוליט באזור קטן, אך עם השנים הוא מתפשט ומעמיק. העור מאבד אט אט את מראהו החלק, בגד צמוד כבר לא בא בחשבון, ואנו לומדות להשלים עם גזירת הגורל.

במטרה להיפטר מהצלוליט, נשים רבות בוחנות את האופציה של ניתוח שאיבת שומן, אך רבות גם מנסות לעשות זאת באמצעות כושר.

האמת היא, שלא ניתן להיפטר מהצלוליט אחת ולתמיד, אך בהחלט ניתן למזער, לצמצם ולטשטש אותו.
מהו צלוליט? ובכן, צלוליט הינה רקמת שומן תת-עורית מרפדת. אצל נשים כמות 'הריפוד' גדולה יותר באזור הירכיים, הישבן והבטן. אזורים אלה בגוף האישה בעצם 'מתכוננים' לקראת הריון ולידה. על אף שמדובר בתהליך גופני נורמאלי, קיימים גורמים רבים אשר עלולים 'לשבש' את התהליך התקין ולהחמיר את מצב הצלוליט. שינויים הורמונאלים, תזונה ו/או שתייה לקויה, צריכת תרופות, מתח, שימוש בנעלי עקב, שימוש בג'ינסים צמודים, הינם רק חלק מהגורמים המביאים להצטברות של נוזלים המכילים רעלנים בין תאי השומן. כתוצאה מכך, תאי השומן מתנפחים. תהליך הצטברות הנוזלים בין תאי השומן הוא תהליך מתמשך, וככל שמצטברים יותר נוזלים, תאי השומן מתנפחים יותר והגבשושיות בולטות יותר. אם לא עוצרים את התהליך הזה, מצב הצלוליט הולך ומחמיר.

טיפול בצלוליט בשיטה האינטגרטיבית

שיטת הטיפול האינטגרטיבית של אווי דרור מובילה לתוצאות שמצליחות להפתיע גם רופאים מובילים ומנוסים בתחום האסתטיקה. כיום, רופאים רבים ממליצים ללקוחותיהם להגיע לאבחון במרכז אוויר דרור לפני ביצוע ניתוח שאיבת שומן או ניתוח אסתטי אחר. המלצתם מבוססת על ההשפעה של הטיפול האינטגרטיבי על הגוף. למעשה, טיפול למזעור הצלוליט ומיצוק העור לפני ניתוח, מביא לתוצאות טובות יותר של הניתוח ולהחלמה מהירה יותר.

שיטת הטיפול האינטגרטיבית מביאה לצמצום וטשטוש של אזורי הצלוליט, ומיצוק העור, וכן, מעניקה לגוף מראה חלק יותר ובריא יותר.

תכנית מותאמת בליווי אישי

שיטת הטיפול האינטגרטיבית כוללת סדרת טיפולים. מספר הטיפולים בסדרה נקבע לאחר פגישת האבחון הראשונית. בפגישה זו מזהים את מוקדי הצלוליט, עומק הצלוליט והחלוקה שלו מתחת לפני העור. הטיפולים מביאים לתוצאות הנראות לעין. השטחים ה'נגועים' בצלוליט מצטמצמים, השקעים בין תאי השומן ממוזערים, והעור מקבל מראה חלק יותר ובריא יותר. בדרך-כלל ניתן לראות באופן מובהק את השינוי המיוחל בין הטיפול השמיני לטיפול השנים עשר.

התמדה ב'מלחמה' נגד הצלוליט היא המפתח להצלחה, וה'מלחמה' הזו מבוססת על טיפול נעים ובריא, ללא צורך בניתוח וללא כאב.

לא רק טיפול בצלוליט

הטיפול בצלוליט מביא עימו ערך מוסף – מיצוק העור. הליך המיצוק מתבצע בזכות הטיפול במזעור הצלוליט, ולכן, העור בישבן, בירכיים, ובבטן הופך מוצק יותר וההיקפים קטנים.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא