כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס

עמוד הבית / צלוליט / כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס
כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס

הכתבה שלפניכם עשויה לאכזב חלק מכם ולשמח חלק אחר שאוהב לגלות את האמת. בכתבה הבאה תקראו את כל מה שנכון ולא נכון לגבי טיפול בצלוליט כדי שתוכלו להחליט מה אתם הולכים לעשות עם הצלוליט הפרטי שלכם.

צלוליט או צלוליטיס

ראשית נבהיר את ההבדל בין שני הביטויים. צלוליטיס הנה מחלה של דלקת בתאי השומן בגוף ומטופלת על ידי רופא כפי שראוי שמחלה תטופל.
צלוליט הנה תופעה אסתטית, אופיינית לנשים. צלוליט יכול להופיע בגיל מאד צעיר אך לא לפני הופעת המחזור החודשי כשחלים השינויים ההורמונאלית אצל הנערה המתבגרת. מכאן ואילך צלוליט יכול להופיע בכל שלב בחיי אישה. הופעת הצלוליט תלויה בגנטיקה ובאורך החיים השונה מאישה לאישה.

ספורט מעלים צלוליטיס

לא נכון. טיפול בצלוליט על ידי ספורט אינו יעיל ואין כל קשר בין השניים. ספורט מחזק את השרירים ואילו הצלוליט ממוקם ברקמה השומנית שבתת עור. לצערנו הרב הצלוליט היא תופעה גנטית שעוברת בירושה וכן מושפעת משינויים הורמונאלים, תרופות,תזונה לקויה וכד'. הצלוליט היא בעיה אסתטית, ממוקמת ברקמה התת עורית בה מצבורי השומן נראים ממש כמו קליפת תפוז או גבינת קוטג' תלוי בדרגת הצלוליט. הגליות שנוצרת על פני העור מייצרת מראה לא אסתטי שלא ניתן להעלימו על ידי ספורט.

דיאטה מעלימה צלוליט

לא נכון. האזור בו ממוקם הצלוליט , תת העור, אינו נגיש אנרגטית לגוף כך שלא ניתן לגשת אליו ולהשתמש בשומן כאנרגיה זמינה בזמן דיאטת הרזיה.

צלוליט אצל שמנים בלבד

לא נכון. תופתעו לגלות שאפילו בנות רזות מאוד סובלות מצלוליט. תופעת הצלוליט אינה קשורה למשקל, היא יכולה להופיע אצל שמנים ורזים כאחד ויוצרת מראה לא אסתטי אצל שניהם.

משחות מעלימות צלוליט

לא נכון. עד לרגע כתיבת שורות אלו אין דרך להעלים צלוליט על ידי משחה בלבד. כל המשחות והקרמים הקוסמטיים המבטיחים שינוי ו/או העלמה של צלוליט אינן מסוגלות לעשות זאת. הן מייצרות מתיחה זמנית קלה שנראית לעין לכאורה אך אין שום שינוי במצב הצלוליט ובמרבית המקרים, המתיחה היא ממריחה למריחה. לעומת זאת תכשירים יעודים בהם משתמשים במקביל לטיפולי קליניקה, אכן ישפרו את מראה העור וחלקותו. יש לציין כאן, כי צלוליט מתאפיין גם בעור שהוא יבש, חסר לחות וחסר גמישות. וכאן תכשירים איכותיים יכולים להשתלב היטב עם טיפולי קליניקה מקצועיים.

ניתן להעלים צלוליטיס

לא נכון. טיפול בצלוליט מאפשר יצירת שינוי משמעותי. ניתן לעצור את ההתפשטות של הצלוליט ולמזער אותו. אמנם אין שיטה שיכולה להעלים את הצלוליט כליל אך במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית הטיפול בצלוליט מפרק את מצבורי הצלוליט, ממצק ומחליק את העור ובהרבה מקרים הצלוליט בהחלט נעלם. נעלם מהעין, לא רואים אותו על פני העור אך הגוף כנראה ממשיך לייצר את הצלוליט כי זו היא נטיה גנטית. כמובן שלנשים הכי חשוב שלא יראו את הצלוליט. חשוב שהמכנסיים הקצרים והבגד ים יראו טוב על הגוף. מאחר וכל גוף מגיב אחרת לא ניתן לצפות מראש אצל מי יעלם ואצל מי רק ישתפר.

מרכז אווי דרור לטיפול בצלוליט, מחזיק בצוות מטפלות מקצועי ומיומן העושה שימוש בטכניקות טיפול מתקדמות ביותר המאפשרות טיפול בצלוליט ברמה המתקדמת ביותר ויצירת שינוי משמעותי הנראה לעין בתוך פרק זמן קצר יחסית.

מרכז אווי דרור מציע טיפול בצלוליט ללא כאבים, ללא סכין מנתחים ובעיקר ללא אשליה, הטיפול יעיל, מייצר שינוי ועל כך תוכלי להיווכח כבר בפגישת הייעוץ הראשונית.

2018-09-16T14:26:54+00:00צלוליט|