צלוליט בהריון

//צלוליט בהריון
צלוליט בהריון

בעוד שצלוליט הוא לעולם לא תופעה שמתקבלת בברכה, הרי שאם יש תקופה שבה הוא במיוחד לא רצוי, זה בתקופת ההריון. גוף האישה עובר שינויים רבים במהלך חודשים אלו, ובעוד שהם מסמלים את ההתחלה החדשה ובואו של חבר משפחה חדש, הם עשויים לגרום לה לחוש זרה לעצמה וחסרת שליטה במתרחש. מהו צלוליט ומדוע הוא נוצר בהריון, כיצד ניתן לטפל בכך ומה חשוב לדעת בנושא? כל המידע הרלוונטי מרוכז במאמר שלפניכם.

מהו למעשה צלוליט?

הצלוליט הוא הצטברות שומן תת עורי. שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו התאים נדחסים האחד אל השני, וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. במהלך ההריון, כתוצאה בין היתר מהעובדה שרקמות החיבור נחלשות באופן ניכר, דבר אשר מקל על היווצרותו. בנוסף, על אף שהתפיסה כי צלוליט היא בעיה של אנשים בעלי עודף משקל בלבד אינה נכונה כלל, הרי שבכל זאת שינויים קיצוניים במשקל ושינויים הורמונליים, אשר סביר שיהיו במהלך ההריון, תורמים אף הם את חלקם בהתפשטותו.

צלוליט בהריון – מה ניתן לעשות?

בעוד שכאמור תקופת ההריון מרגשת מאוד מבחינת ההבטחה להתחלה חדשה ולהרחבת המשפחה, והיא אף מלווה לא פעם במחמאות על אותו "זוהר" הריוני (ושיער שמסתדר נהדר!), הרי שיש לה גם צדדים מאתגרים יותר, והופעת הצלוליט הוא בהחלט אחד מהם. הדרך היחידה להעלים את הצלוליט, תוך חיטוב ומיצוק העור והקטנת ההיקפים, היא באמצעות השיטה האינטגרטיבית. עם זאת, חשוב לדעת שלא ניתן לעבור את הטיפול במהלך ההריון ובזמן הנקה. בתקופה זו, רצוי להקפיד על פעילות גופנית מתונה ותזונה נקייה ובריאה על פי הנחיות הרופא שלך- גם לצורך הבריאות הטובה שלך ושל העובר, אך גם מאחר שהקפדה על אלו עשויה לדחות את התגברות הצלוליט.

הסבלנות משתלמת

בעוד שההמתנה היא בלתי נמנעת שכן לא ניתן לטפל בצלוליט בהריון, הרי שניתן להיות רגועים בידיעה שיש טיפול אידיאלי שניתן יהיה להתחיל לאחר הלידה. השיטה האינטגרטיבית אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב, והיא אף לא מצריכה מאמץ מצדכם! תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מאפשרת ליהנות  מטיפולים נעימים, מרגיעים ובריאים, ללא כל כאב וללא צורך בזמן החלמה. בנוסף, ניתן לראות תוצאות מהירות יחסית, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2019-12-10T14:23:41+02:00צלוליט|