צלוליט לפני ואחרי טיפולים – מהי מידת האפקטיביות?

//צלוליט לפני ואחרי טיפולים – מהי מידת האפקטיביות?
צלוליט לפני ואחרי טיפולים - מהי מידת האפקטיביות?

מאחר וכ-90% מכלל הנשים סובלות מצלוליט אין זה פלא כי ישנן שיטות רבות המבטיחות להשיג תוצאות אידיאליות ולהשיב לעור את מרקמו החלק והיפה – אך האם הן אפקטיביות? האם צלוליט לפני ואחרי הטיפולים האלו באמת משתנה, או שמדובר בהבטחה לעגמת נפש? כל המידע הרלוונטי בנושא מרוכז כאן במאמר שלפניכם.

צלוליט – האורח הלא רצוי

במציאות של ימינו, שמים דגש רב על יופי ואסתטיקה. בעוד שיש אספקטים של אידיאל היופי שאינם ברי השגה, הרי שיש רבים הטוענים שהעלמת צלוליט והשבת העור למצבו הקודם לא נמנה עליהם. על אף שהתפיסה הרווחת מייחסת את הצלוליט לנשים בעלות עודף משקל, האמת מורכבת יותר מכך. בעוד ששינויים קיצוניים במשקל בהחלט יכולים לתרום להתפשטות הצלוליט, הרי שישנם גורמים רבים אחרים העשויים לגרום להופעתו. החל מבחירות יומיומיות כגון הלבוש שלנו (הליכה על נעלי עקב, או בחירת פריטי לבוש צמודים), כמות המים שאנחנו שותים ביום ומצבי עמידה או ישיבה ממושכים, ועד לסטרס והרגלי התזונה שלנו וכמות המזון המעובד אותו אנו צורכים, בעיות הורמונליות ואף הגנטיקה שלנו – כל אלו עשויים לגרוםל היווצרות צלוליט , כך שאין מדובר בבעיה של נשים בעלות עודף משקל, אלא בבעיה הנוגעת לכולן

צלוליט לפני ואחרי – האם אפשר לייצר שינוי מהותי?

החל מקרמים למריחה, דרך תרגילי ספורט ועד להליכים פולשניים – חיפוש אינטרנטי בנושא יחשוף אינספור אפשרויות המבטיחות הבדל אדיר בצלוליט לפני ואחרי היעזרות בהם. עם זאת, על מנת למנוע השקעה מיותרת, תסכול ואכזבה קשה, רצוי להיות מודעים לכך שאף קרם למריחה או אימון כושר לא יצליחו להחליק את מרקם העור ולהעלים את התופעה המרגיזה. אימוני כושר, כמו גם שמירה על תזונה בריאה ונטולת מזון מעובד ומתועש, הם בהחלט רצויים, גם מאחר והם מסייעים לשמור על בריאות הגוף כמובן, אך גם מאחר וביכולתם לעכב את היווצרותו של הצלוליט. אך בעוד שאלו לא יצליחו להשיג לכם את התוצאה הרצויה, יש שיטה אחת שמצליחה לעשות זאת, אינה מצריכה מאמץ ואינה פולשנית. נשמע לכם טוב? בצדק!

הפיתרון האמיתי לצלוליט – אל תתפשרו על גופכם

השיטה האינטגרטיבית אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בצלוליט וחיטוב, ולא רק שאינה מצריכה מאמץ ואינה פולשנית או כרוכה בכאבים כלשהם – הרי שהטיפולים אפילו נעימים, בריאים, ומאפשרים לכם להירגע ולנוח ללא צורך בזמן החלמה. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני בנוסף, ניתן לראות תוצאות של הצלוליט לפני ואחרי באופן מהיר יחסי, כבר לאחר כ-7-10 טיפולים, ואלו נשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2019-12-11T13:04:20+02:00צלוליט|