צלוליט ודימוי עצמי

//צלוליט ודימוי עצמי

צלוליט ודימוי עצמי

בעבור נשים רבות רק המילה צלוליט מעלה חלחלה ומורידה את הביטחון העצמי.

הדימוי העצמי של הגוף מושפע באופן ישיר ממידת הביטחון העצמי שאנחנו חשים אתו ולכן, פעמים רבות אנחנו מפתחים דימוי עצמי שלילי לגוף שלנו בעוד אנחנו חולמים על שינוי ומייחלים לתרופת פלא.

תופעת הצלוליט היא תופעה נפוצה מאוד אצל נשים. מחקרים מצביעים על כך שכל אישה תפתח צלוליט בשלב כלשהו בחייה. צלוליט  יכול להופיע כבר בגיל צעיר, בגיל ההתבגרות עם הופעת המחזור החודשי. במרבית המקרים מדובר בתופעה גנטית שקשה מאוד להיפטר ממנה ואולי אף לא אפשרי, ללא התערבות טכנולוגית מתאימה.

צלוליט הנו מצב בו העור נראה כמו קליפת תפוז. כתוצאה מזרימת דם לקויה באזור, נוצרים גלים קטנים וגבשושיות קטנות על גבי העור. זהו מראה  שבעיני נשים רבות אינו אסתטי והחיפוש והביקוש לפתרון לתופעת הצלוליט הוליד טכנולוגיות יעילות ונגישות כיום לכל דורש.

בעבר היו מציעים מיני משחות בפארמים וברשתות השיווק למיניהן שמתיימרות לתת טיפול בצלוליט. עם השנים גילו שאין המשחות הללו יעילות בשום צורה ובמקביל פותחו שיטות טכנולוגיות שונות לטיפול בצלוליט. חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית  הרימו את כפפת הצלוליט כבר לפני למעלה משני עשורים ומתמחים כאן בטיפולי צלוליט בטכנולוגיה בלתי פולשנית , נעימה, אנרגטית ועם תוצאות מעולות. נציין כאן את המובן מאליו: כל אחד מאיתנו שונה מהאחר ולכן גם התוצאות שונות מאישה לאישה. כל זה מוסבר ומובהר בפגישת אבחון אישית הניתנת חינם בהקפדה על תיאום ציפיות ושל הבנה מלאה לגבי התוצאות אליהן ניתן להגיע.

האם ניתן להיפטר מצלוליט?

זה המקום לציין שאין כיום טיפול שמבטיח העלמה מלאה של הצלוליט, אך בהחלט ניתן לייצר שינוי משמעותי ולהפחית בצורה קיצונית את כמות הצלוליט כך שייווצר שינוי נראה לעין בתקופה קצרה יחסית של טיפולים .

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מתמחה בכל מה ששייך לחיטוב, עיצוב, הצרת היקפים ופיסול הגוף. המרכז מציע שלל טיפולים שנותנים מענה לשיפור המראה של הגוף וליצירת מראה אסתטי וחטוב.

כל הטיפולים המוצעים במרכז אווי דרור הנם טיפולים לא פולשניים וללא שום התערבות כירורגית. הטיפולים מבוססים על טכנולוגיות חדשניות ועל מכשור מתקדם המאפשר יצירת שינוי משמעותי בפרקי זמן קצרים יחסית.

בפגישת הייעוץ הראשונית תוכלו לקבל הערכה של התוצאה הצפויה לכן בהתאם למצבכן ההתחלתי.

לקיץ מושלם כנסו עכשיו למרכז אווי דרור לטיפול בצלוליט – כי לגוף שלכן, מגיע הטוב ביותר!

2018-09-16T16:26:55+03:00צלוליט|