סימני מתיחה – גורמים, טיפול, דרכי מניעה ופתרונות טשטוש

//סימני מתיחה – גורמים, טיפול, דרכי מניעה ופתרונות טשטוש
סימני מתיחה - גורמים, טיפול, דרכי מניעה ופתרונות טשטוש

אחת התופעות אשר נשים רבות סובלות ממנה ומרגישות כי היא מאוד לא אסתטית היא סימני מתיחה, והדבר לעיתים יוצר מצב של חוסר ביטחון בגוף ובחשיפתו, וכתוצאה מכך עלולות להיות לו השלכות לא פשוטות על המצב הנפשי. מהם בעצם סימני מתיחה, מדוע הם נוצרים, כיצד ניתן למנוע אותם ואיך לטפל בהם? כל התשובות במאמר.

מהם סימני מתיחה ומהם הגורמים להיווצרותם?

סימני מתיחה הם למעשה פסים אדמדמים-סגולים או לבנים המופיעים על העור. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף אשר בנוי משכבות הגנה המורכבות מרקמות, אשר לכל רקמה תפקיד שונה. סיבי הקולגן והאלסטין הם המרכיבים של רקמת החיבור, הם בנויים בצורת שתי וערב והם האחראים על חוזקו וגמישותו של העור. כאשר נפח הגוף משתנה בצורה משמעותית הם מנסים להתאים את עצמם לנפחו החדש וכתוצאה מכך עלול להיווצר קרע ברקמת החיבור, דבר היוצר את סימני המתיחה. הסיבות להופעתם הן בדרך כלל כתוצאה מהריון או מתנודות קיצוניות במשקל, אך הם עלולים להיווצר גם אצל אנשים צעירים בשל נטייה גנטית או בשל שינויים הורמונליים, שכן הגנטיקה ומידת הלחות של העור משפיעים מאוד אף הם.

האם ניתן למנוע סימני מתיחה?

התשובה על כך, למעשה, אינה חד משמעית. היווצרותם של סימני המתיחה אמנם ברובה קשורה לשינויים קיצוניים במשקל, אך היא עשויה, כאמור, להתרחש גם כתוצאה משינויים שאינם תלויים בנו ויותר קשורים לגנטיקה שלנו. בנוסף, גם אם במשך השנים נקפיד לשמור על תזונה בריאה ונקיה ועל פעילות גופנית קבועה, וכתוצאה מכך נמנע משינויים דרסטיים במשקל – הרי שאין אפשרות לצפות מראש מה יקרה לגוף במהלך ההריון. ניתן ובהחלט רצוי במהלך ההריון להשתמש בתכשירים אשר מכילים ויטמין E, כמו למשל קרם נבט חיטה, אך לא ניתן למנוע זאת בודאות מוחלטת.

כך תשיבי את העור החלק, ואת החיוך לפנים

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-12T12:17:39+02:00סימני מתיחה|