לא מצליחה לרדת במשקל?

//לא מצליחה לרדת במשקל?

לא מצליחה לרדת במשקל?

יכול להיות שאת רק צריכה טיפה עזרה

בעולם המודרני בו אנו חיים, כל אדם עם מקלדת יכול לתת עצות המתיימרות להיות מקצועיות – ונדמה שהערך של עזרה מקצועית ירד מעט בתודעת חלק ניכר מהאנשים. וישנם אכן תחומים שבמסגרתם שימוש במגוון טכניקות ושיטות אשר מצאת מהאינטרנט ושמעת מחברה יכול להוביל אותך לתוצאות, אך אלו תחומים ספציפיים מאוד.

הערך של סיוע מקצועי מספק הרבה יותר מווידוא שתעמדי במשימות שהצבת לעצמך. התקדמות הטכנולוגיות המהירה פותחת אפשרויות רבות אליהן מודעים רק מומחים בעוד שילוב של טכניקות מוכחות, שיטות עבודה מקצועיות ומכשור טכנולוגי מתקדם יכול לעזור לך להגיע לכל יעד שהצבת לעצמך ולעזור לך להתאים את הציפיות שלך לגבי קצב ההתקדמות.

את אוכלת בצורה מאוזנת ועדיין לא מצליחה לרדת במשקל?

אפילו אם את מרגישה שאת שומרת ומשתדלת שלא לאכול בהגזמה במהלך היום, ללא מעקב אמיתי ומסודר לא ניתן לשלוט באמת בכמויות וסוגי המאכלים שאת אוכלת לאורך היום, בין אם מדובר בביסים הנגנבים תוך כדי הליכה או שתייה מרובה של משקאות מסוימים. למרבה הצער, גם אם לקחת על עצמך דיאטה אשר אינה מתאימה לך באופן אישי ולמטרות שלך – היא לא תסייע לך בהרזיה.

במקביל, אצל מרבית הנשים המנסות לרדת במשקל, הבעיה היא לא רק בתפריט ובכמות האוכל ולכן הירידה במשקל מאכזבת וגורמת להן לוותר על אכילה בריאה. בעזרת גורם מקצועי יתאפשר לך להרכיב תפריט המתאים לאורח חייך ולצרכים של הגוף שלך.

יש שומנים שפעילות ספורטיבית לא מעלימה

אפילו לאחר מציאת התפריט האידיאלי עבורך והכנסת פעילות ספורטיבית לשגרת חייך, ישנם מצבורי שומן עקשנים אשר מסרבים להיעלם. ישנם אזורים שבהם הצטברויות השומן אינן מגיבות לפעילות ספורטיבית והן פוגעות בנראות הכללית בצורה קשה. אם בעבר הטיפול בשומנים אלו היה מחייב הליך פולשני, הרי שהיום המציאות שונה לחלוטין. בעזרת מגוון מכשירים טכנולוגיים ניתן להיפטר ממצבורי השומן ללא ניתוח. מעבר לאפקט האסתטי המידי, כשזה משולב בתכנית מקצועית, הטיפולים הטכנולוגיים יובילו לעידוד הירידה הכוללת שלך במשקל ולשיפור המוטיבציות שלך לעבר אורח חיים בריא יותר.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית אנחנו מתאימים באופן ספציפי את אסטרטגיית ההרזיה שלך לגופך, למטרות ולאורח החיים שלך. בעזרת ניסיון של יותר משני עשורים, יחס אישי ושימוש בטכנולוגיות ושיטות טיפול לא פולשניות ומוכחות, ביכולתנו להציג בפנייך את כל האפשרויות אשר יסייעו לך לרדת במשקל.

רוצה לדעת למה את לא מצליחה לרדת במשקל? צרי עמנו קשר כעת!

2018-09-17T09:26:29+03:00הרזיה|