מיצוק עור הישבן

עמוד הבית / מיצוק העור והצערתו / מיצוק עור הישבן

מיצוק עור הישבן

עור הישבן עשוי לאבד ממראהו המוצק, האלסטי והאסוף. הגורמים יכולים להיות: עלייה וירידה במשקל, שאיבת שומן,שינוי מראה עקב הריון ולידה, התקדמות בגיל…

כל אלה מביאים, בדרך כלל, למראה נפול יותר של הישבן. העור אינו מתוח כפי שהיה בעבר ומראהו לעיתים הופך ל"גבישי" יותר משהכרנו.

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, ניתן לאבחן את מצב עור הישבן, לבחון את האפשרויות העומדות לפנינו, לפעול כך שמיצוק הישבן יתבצע באופן שיוביל לתוצאות הרצויות.

לא זו בלבד שהישבן, כמו אזורים אחרים בגוף, מאבד מנפחו וחלקותו עם השינויים החלים בגופנו עם השנים, אלא שגם האופנה מכתיבה ישבן אסוף ומוצק.

ישנן כמובן דרכים פולשניות להגדלת נפח הישבן. ניתוחים כאלה ואחרים עם כל הכרוך בהליך כזה: כאבים, זמן החלמה, צלקות…. יש נשים שהליך כזה מתאים לאופי שלהן ויש כאלה שיעדיפו להשיג את התוצאה בשיטה בלתי פולשנית.

למה ניתן לצפות מתוצאות טיפול למיצוק עור הישבן?

  • לצמצום היקף הישבן
  • לישבן אסוף ומורם יותר
  • מזעור מראה הצלוליט הגבישי בישבן באם היה
  • למראה עור רענן ובריא יותר

במרכז אווי דרור מתבצע אבחון למצב עור הישבן כדי לאפיין את אותם מרכיבים בגללם שינה העור את מרקמו, את מראהו. ההתאמה האישית המאפיינת את השיטה הייחודית של המרכז מביאה לתוצאות האפקטיביות ביותר. במרכז אווי דרור מיצוק העור והצרת היקפים משלבים מכשור טכנולוגי מתקדם ושימוש בחמרים מתאימים ששילובם, לאורך זמן, מביא להתחדשות הקולגן, לעלייה בפעילות האלסטין, למראה עור גמיש, חלק, צעיר ורענן יותר.

עור הישבן, המקבל עם השנים לאור שינויים הורמונאליים, שינויים עקב הריונות ולידות ועקב גיל מאבד לרוב ממראהו העגלגל, הקצוות נוטות ליפול, מסת הישבן מאבדת מגמישותה ונוטה להיראות נפולה יותר. במקרים רבים מופיעים אותות צלוליט בדפנות הישבן לכיוון הירכיים, בחלק מהמקרים סימני הצלוליט מופעים על כל חלקי הישבן. לעיתים נראה שעור הישבן רפוי ולא אלסטי, במקרים רבים מופיעים אף סימני מתיחה על חלקים מהישבן.

כל אלה מחייבים התייחסות קפדנית בכל שלב בטיפול. עור הישבן ומיצוקו ניתנים לטיפול. במקרים רבים ניתן לראות את השינוי לאחר מספר טיפולים. קו הישבן נראה עולה כלפי מעלה. עור הישבן מאבד מסימני הצלוליט שהעניקו לו מראה שאינו חלק. חלק מהמטופלות במרכז באופן שאינו מתואם בניהן מצהירות על כך שהישבן נאסף והתרומם. את השינוי מרגישים לא רק מול המראה אלא בהחלט בלבוש ובמכנסיים. מראה הישבן האסוף מעניק תחושה של נעורים. העור החלק יותר, מזעור הצלוליט והגבשושיות בהחלט תורם להרגשה הטובה בים, ביציאה לעבודה ובאירוע בו החלטת ללבוש את השמלה הצמודה והמחמיאה ביותר.

2018-09-16T15:15:58+02:00מיצוק העור והצערתו|