טיפול להצרת היקפים

/טיפול להצרת היקפים
טיפול להצרת היקפים2019-05-27T14:06:24+03:00

מה גורם לנו להתרחב באזור הבטן, הירכיים והזרועות?

הסיבות להתרחבות באזור הבטן, הירכיים והזרועות רבות ומגוונות. לגנטיקה יש השפעה מכרעת על מבנה גופנו ועל מצבנו הבריאותי, אורח החיים שלנו משפיע באופן ישיר על תוספת מסת השומן המרפדת את הגוף לאורך השנים, הריונות ולידות משנים את הגוף בצורה משמעותית, וכן, שינויים ההורמונאליים, גיל ותזונה תורמים את חלקם להתרחבות הבטן, הירכיים והזרועות.

כיום ניתן לצמצם את ההיקפים, לשנות את מראה הגוף ולמצק אזורים מסויימים בגוף, באמצעות תהליך שאינו דורש מאמץ גדול מצידנו, רק התמדה. לא מדובר על כושר. לכושר הגופני תפקיד חשוב בחיינו, אך ההשפעה שלו על צמצום היקפים ומיצוק העור מוגבלת. רבים מאתנו מכירים גברים ונשים המקפידים על כושר על בסיס יומי, ולמרות זאת, גם על גופם אנו רואים את ההיקף העודף שקשה מאד להיפטר ממנו.

הצרת היקפים בחסות הטכנולוגיה

למזלנו, נשים וגברים כאחד, פתרונות טכנולוגיים חדשים שפותחו בתחום חיטוב ועיצוב הגוף, מאפשרים להגיע לתוצאות מעולות בהצרת היקפים נקודתית במקומות המטרידים. השילוב של טכנולוגייה, ידע מקצועי ושיטות טיפול ייחודיות, מאפשר לאנשים המחפשים פתרון עבור הצרת היקפים לשכב לנוח, ולתת לשיטות הטיפול החדשניות לעשות את העבודה. קוראים לזה אסתטיקה אינטגרטיבית, וזו בדיוק שיטת הטיפול המהפכנית שהביאה איתה אווי דרור. הטיפול האינטגרטיבי פועל נקודתית, בין אם מדובר על הצרת היקף הבטן, ובין אם מדובר על הצרת היקפי הירכיים או הזרועות. בנוסף, בשיטה האינטגרטיבית 'מלמדים' את הגוף לפעול באופן יעיל יותר.
התהליך כולו אינו דורש מאמץ, אינו קשור לכושר גופני ואינו מצריך דיאטה קשה. להיפך, תהליך הטיפול כולו משחרר את המטופל/ת ומעמיד את הטכנולוגיה בקדמת הבמה. טכנולוגיה זו, בשילוב תכנית טיפול מותאמת אישית, מביאה לתוצאות מעולות, לעיתים אף יותר ממשטר דיאטה חמור וכושר גופני מוקפד.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מתמחה בהצרת היקפים

המרכז האינטגרטיבי של אווי דרור, המוכר גם בשם "המרכז לטיפול בצלוליט" מעניק זה למעלה משני עשורים טיפול ייחודי ומביא לתוצאות טובות בהרבה מהמקובל בתחום הצרת ההיקפים. האבחון האישי מיועד לקביעת היעדים הרצויים, תאום ציפיות, הבנת אורח החיים של הלקוח/ה, ולהתאמה אישית של טיפול אינטגרטיבי שלם ללקוח/ה.

הטיפולים כולם אינם דורשים מאמץ מצד הלקוחות. ההנאה הגדולה שבטיפול היא בכך שפעולת הצרת ההיקפים מתבצעת בעוד הלקוח/ה אינו/ה עושה כל מאמץ. להיפך, הרגיעה בזמן הטיפול היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה של הטיפולים.

תוצאות הטיפול להצרת היקפים ניכרות ,בדרך כלל, כבר בטיפול הרביעי. בהמשך הסדרה, הטיפול האינטגרטיבי מוביל לצמצום נוסף בהיקפים, מיצוק משמעותי של העור, חיטוב, ומזעור סימני מתיחה וצלוליט.

לפני

לפני

אחרי

אחרי

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא

טיפולים נוספים

מוצרים

אולי יעניין אותך גם

לצפייה בכל המאמרים בנושא