הצרת היקפים בלי כאבים?

//הצרת היקפים בלי כאבים?
הצרת היקפים בלי כאבים?

רבים מאיתנו מסתובבים עם תחושת חוסר שביעות רצון מגופנו, ותחושת תסכול מכך שעל אף הפעילות הספורטיבית והתזונה הבריאה – יש שומן שפשוט בלתי אפשרי להיפטר ממנו, אך חוששים מדי מטיפולי הצרת היקפים שכן, כידוע, אלו כרוכים בכאבים. מהן השיטות הנפוצות להצרת היקפים, האם הן מומלצות והאם יש דרך להימנע מהליך פולשני? כל זאת ועוד במאמר שלפניכם.

מהו הצורך בהצרת היקפים?

בעוד שאין ספק כי קשה להתעלם מאידיאל היופי, שכן הוא קיים בכל פינה של מציאות חיינו – הרי שיש להבדיל בין חוסר ביטחון זמני הנובע מרגע של חולשה, דבר אשר אין אדם שלא חווה, לבין חוסר שביעות רצון אמיתי ועמוק מגופנו, דבר אשר עלולות להיות לו השלכות אמיתיות וקשות על חיינו. על אף שתזונה בריאה וטובה ופעילות ספורטיבית הם הרגלי חיים נהדרים אשר רצוי לשמר, הם בכל זאת לא פותרים הכל, וישנם אזורים בגוף אשר השומן המטריד המצוי בהם לא יוכל להיעלם רק באמצעים אלו – ולשם כך נדרש טיפול הצרת היקפים.

השיטות הנפוצות להצרת היקפים

  • הקפאת שומן – טיפול המתבסס על עיקרון הפגיעה ברקמות השומן ותאי השומן באמצעות שינוי טמפרטורה, מה שיוצר נזק שבהמשך מפרק את התאים.
  • המסת שומן בגלי רדיו – הטיפול מתבצע לרב בהרדמה מקומית. מדובר באנרגיית גלי רדיו המייצרת חום מבוקר אשר ממיס את עודפי השומן, ולאחר המסתם הם נשאבים מהגוף.
  • שאיבת שומן – הטיפול מתבצע תחת הרדמה מלאה, ובמהלכו מחדירים צינוריות מתכת דקות דרך חתכים קטנים שנעשו בעור, וכך שואבים את השומן.

לכל שיטות הטיפול האלו יש מכנה משותף – הן כולן פולשניות, כרוכות בכאבים, ולא רק שאין התחייבות לכך שיפתרו את הבעיה, הרי שהן עשויות אף לעשות נזק שכן ידוע כי שאיבת שומן יוצרת צלוליט, וכי לוקח חודשים עד שניתן לראות תוצאות מהליך הקפאה או המסת שומן, אם בכלל, והן גם מגדילות את הסיכוי להשמנה במקומות אחרים.

אפשר גם אחרת – לגוף שלכם מגיע טוב יותר

המשפט "צריך לסבול בשביל היופי" הוא קלישאה מיושנת , והמרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור מוכיח זאת היטב. המרכז פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-22T10:01:55+02:00הצרת היקפים|