הצרת היקפים ברטט

//הצרת היקפים ברטט
הצרת היקפים ברטט

השנים עושות את שלהן לגופנו, ואין ספק כי רבים מאיתנו היו מעוניינים בהצרת היקפים אך נמנעים מכך מאחר וידוע כי הטיפולים פולשניים וכרוכים בכאבים, אבל בעידן בו הטכנולוגיה כל כך מתקדמת – האם עדיין כך הדבר או שמדובר בתפיסה מיושנת? מדוע להצר היקפים מלכתחילה, מהי הצרת היקפים ברטט ומה חשוב לדעת על הנושא? ריכזנו עבורכם את כל המידע הרלוונטי כאן במאמר שלפניכם.

הצרת היקפים – למי זה נועד?

השנים שעוברות אינן מיטיבות עם גופנו, ויותר ויותר ניתן להרגיש את השפעת ההריונות והלידות או את השפעתן של התקופות בהן לקחנו את גופנו כמובן מאליו ולא הקפדנו על תזונה ראויה או פעילות ספורטיבית. בעוד שיש אנשים שחיים בשלום גם עם אותם אזורים בהם ישנו שומן עיקש אשר מסרב להיעלם, הרי שרבים חווים זאת כבעיה אסתטית ומרגישים מאוד לא בנוח עם גופם כתוצאה מכך, דבר אשר עלול להשפיע על הביטחון העצמי שלהם וכתוצאה מכך גם על איכות חייהם. טיפול הצרת היקפים, אם כך, נועד עבור כל מי שאינו מעוניין להתפשר ונחוש להעניק לעצמו מראה שיעלה חיוך על פניו.

טיפול ברטט

הטיפול מדמה מצב של נפילה וחוסר יציבות, דבר אשר יוצר תגובות לא רצוניות בגוף. הטיפול אינו פולשני או כרוך במאמץ פיזי, והתחושה היא של חמימות המתפשטת באזור המטופל. תוצאותיו כוללות סיוע בירידה במשקל (שכן ניתן לשרוף כ-300 קלוריות ב-15 דקות טיפול), חיטוב הגוף והגברה של חילוף החומרים. עם זאת, תוצאותיו הן מינוריות למדי, והוא מצריך הקפדה על תפריט תזונתי דל קלוריות ופעילות ספורטיבית אינטנסיבית על מנת ליהנות מהן.

אתם ודאי חושבים שחייבת להיות דרך טובה יותר – ובכן, אתם צודקים!

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-22T12:22:42+02:00הצרת היקפים|