הצרת היקפים במרכז אווי דרור

//הצרת היקפים במרכז אווי דרור

הצרת היקפים במרכז אווי דרור

ליופי אינספור פנים, והוא נתפס באופן שונה בין תרבות לתרבות. בתרבות המערבית למשל, אידיאל היופי הוא גוף חטוב, בריא ורזה. על אף שלא חייבים להסכים עם תפיסה זו, אין ספק כי נשים וגברים רבים עושים מאמצים רבים על מנת להגשים את חלום הגוף החטוב – בין אם אמצעות תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, או טיפולים אסתטיים כגון הצרת היקפים. כך או כך, חשוב לזכור כי המטרה הסופית היא לאהוב את גופנו ולהרגיש עמו טוב ונוח.

לשם מה נועד טיפול להצרת היקפים?

כל אדם נולד עם מבנה גוף שונה, אשר אינו קשור להיותנו בעלי משקל תקין או עודף משקל. השוני בין מבני הגוף השונים בא לידי ביטוי בעיקר באזורי הירכיים, הבטן והמותניים – המאופיינים בהצטברות של שומן. טיפול הצרת היקפים נועד לצמצם סנטימטרים בהיקף האזורים המטופלים, לחטב ולעצב את הגוף, למזער צלוליט, לטשטש סימני מתיחה ולשפר את מרקם העור.

כיצד מתבצעים הטיפולים?

מדובר בסדרת טיפולים לחיטוב הגוף ומיצוק העור תוך כדי הצרת היקפים ומזעור הצלוליט.

הטיפולים מתבצעים בטכנולוגיה מתקדמת. סדרת טיפולים נמשכת בד"כ כחודשיים ( 2-3 פעמים בשבוע) וכוללת שני טיפולים שונים במכשירים שונים בכל פעם:

הטיפול הראשון מתמקד בשריפת קלוריות, שיפור מטבולי ופינוי רעלים. מטרת הטיפול הנה העלאת הטמפרטורה הטבעית של המטופל/ת, ללא מאמץ כלשהו מצד המטופל/ת. הטיפול מתבצע במתקן דמוי חללית (COCOON), בשכיבה על מיטה ארגונומית, תוך כדי עיסוי ויברטורי, חום יבש העוטף את כל הגוף ולשיפור התחושה ניתן לשמוע מוזיקה לפי טעם אישי. הפנים "נעטפים" באוויר קריר ונעים ומול העיניים על מסך ממוחשב ניתן לראות את הקלוריות הנשרפות במהלך הטיפול באותה כמות כמו בהליכה מהירה אך ללא שום מאמץ. טיפול זה נמשך בין 25-35 דקות.

הטיפול השני מתמקד בטיפול להצרת היקפים, החלקה ומיצוק של העור באזורים שונים בגוף כמו בטן, מותניים, ישבן, ירכיים ובזרועות. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר הפועל על עקרון של ויברציה אנדרמית ללא פולשנות, קרינה או כאב כלשהו. פטנט ייחודי מסוגו : ויברציה המחדירה לעומק הרקמה תנועות מגוונות של המכשיר המתבצעות בו זמנית. פעולה זו מפרקת את ההתגבשויות התת עוריות של הצלוליט, מעסה את המערכת הלימפטית, מחליקה ומחזקת את רקמת העור על ידי זירוז התחדשות סיבי קולגן ואלסטין ברקמת החיבור של העור.

בסדרה של חודשיים ניתן לראות תוצאות מרשימות: ירידה בכשתי מידות בבגדים, לקבלת גוף אסוף, חטוב ומוצק יותר.

בסיום סדרת הטיפולים והגעה למטרה מבחינת נראות והרגשה מומלץ לבצע טיפול אחת לחודש לרענון הגוף ושימור התוצאות.

2018-09-16T15:14:36+03:00הצרת היקפים|