חולמת על הצרת היקפים?

//חולמת על הצרת היקפים?

חולמת על הצרת היקפים?

מודל היופי נכון לכתיבת שורות אלו, מביא נשים רבות לרצות, לחלום ולהתאמץ לשפץ כל חלק בגופן עד לשלמות ולמושלמות.

הצרת היקפים זהו אחד השינויים המבוקשים ביותר אשר נשים רבות מוכנות לשלם בעבורו.

הצרת היקפים מתאימה לכל אישה, זהו טיפול מיוחד אשר מייצר שינוי משמעותי בהיקפים של הגוף.

מה השיטות להצרת היקפים?

שאיבת שומן, למי זה מתאים? במקרים קיצונים של בטן גדולה ובולטת לאחר הרזיה מאסיבית, כדאי לבדוק אופציה של שאיבת שומן ומתיחת בטן. או למשל ירכיים שבצדדיהן מין בליטה גדולה, כאילו לא שייכת גם אפשר להתייעץ לגבי שאיבת שומן. צריך לקחת בחשבון שזהו הליך פולשני להצרת היקפים, כואב ודורש זמן החלמה.התוצאה לא תמיד אחידה וחלקה. במידה ויש גם צלוליט בירכיים , שאיבת שומן תגביר את התופעה. במידה ומשמינים אחרי שאיבת שומן, השומן יתרכז במקומות אחרים בגוף.

הקפאת שומן : זוהי שיטה יחסית חדשה, תוצאותיה טרם הוכחו חד משמעית. לא פולשני, כואב, ואמור לעשות בערך את מה ששאיבת שומן עושה הן מבחינת תוצאות והן מבחינת תופעות לוואי.

הצרת היקפים במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית נעשית בשיטה לא פולשנית, זהו טיפול שאינו פולשני, הוא אינו דורש חדר ניתוח, אינו דורש תקופת החלמה ואינו כרוך בכאבים. ממש בתום הטיפול יכולה המטופלת לקום באופן עצמאי ולשוב לשגרה הרגילה שלה מבלי שום מגבלה.

טיפול הצרת היקפים במרכז אווי דרור הוא טיפול אשר בתחילתו יילקחו מידות היקפי הגוף של הלקוחה במכשיר בטכנולוגיה הכי מתקדמת ויחידי מסוגו. במכשיר זה ההיקפים נמדדים ללא מגע יד אדם.ההיקפים נמדדים בעזרת מצלמה אינפרא אדומה ונשמרים במחשב לכל לקוחה על פי נתוניה האישיים. לאחר סדרת טיפולים שוב נעשית אותה מדידה וניתן לראות על המילימטר את הירידה בהיקפים באזורים השונים של הגוף. וכך בקלות תוכל הלקוחה וכן המטפלת שלה, להיווכח בתוצאות ובשינוי הכמותי שנוצר.

יש לציין שמדובר בסדרה של טיפולים אשר אורכה נקבע באופן אינדבידואלי לפי אזור הגוף המטופל ולפי הנתונים ההתחלתיים של כל לקוחה.

לדגמן את השינוי של הצרת היקפים

זו באמת המטרה של מרכז אווי דרור. אצלנו במרכז מאמינים שברגע שלקוחה עוברת הצרת היקפים היא חולמת לדגמן את השינוי לעצמה ולסובבים אותה והיא רוצה שהשינוי ייראה לעין ולכן אנחנו מקפידים על תאום ציפיות מהימן ועל שקיפות מלאה באשר לתוצאות הצפויות כדי שכל לקוחה ולקוחה תדע בדיוק לאיזה תהליך היא מתחייבת ואיזה שינוי מצפה לה.

הצרת היקפים הינו טיפול שמאפשר ללקוחות להיכנס בקלות לג'ינס הישן והאהוב, להרגיש נוח בחצאית צמודה וללבוש את השמלה שעד היום הן לא העזו ללבוש.

את השינוי הזה אפשר להרגיש בחיי היום יום ולכן נשים רבות אינן מוותרות על האפשרות ליהנות מחיים נוחים יותר וממראה גוף יפה הרבה יותר.

2018-09-16T15:19:10+03:00הצרת היקפים|