תוכניות דיאטה להצרת היקפים

/, הרזיה/תוכניות דיאטה להצרת היקפים

תוכניות דיאטה להצרת היקפים

אסתטיקה ויופי הם שני נושאים עיקריים שמטרידים נשים רבות בעידן המודרני.

חלום הגוף החטוב וסטנדרט היופי המושלם תופס נפח משמעותי בחיים של מרבית האנשים סביבנו ומהווה חומר עבודה עיקרי לחברות הטכנולוגיה שעובדות יום וליל כדי לפתח את השיטות הטובות ביותר ליופי ואסתטיקה. כיום נושא התזונה מקושר יותר ויותר לנושא היופי והאסתטיקה אך עדיין אין קונצנזוס סביב האימרה המפורסמת : אתה הנך מה שאתה אוכל / YOU ARE WHAT YOU EAT. זה חבל כי אכן אנחנו נבנים ממה שאנו אוכלים ואנחנו נראים ומרגישים בהתאם למה שאנו מכניסים לגופנו.

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מציעים מגוון רחב של תוכניות דיאטה להפחתת משקל וגם להצרת היקפים, כאשר כולם נסובים סביב אסתטיקה ויופי של הדור החדש. במרכז אווי דרור ממליצים על שתיית מים מרובה כדי לספק את הנוזלים הדרושים לתפקודים התקינים של מערכות הגוף השונות וכן לצורך שמירה על כמות מים נאותה במאגרי הלחות של עור הגוף והפנים. גם התזונה מותאמת לחיי היום יום ולא דיאטה כסחיסטית , ממנה "נשברים" תוך זמן קצר.

במרכז אווי דרור עושים שימוש בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לאפשר לכל לקוחה להשיג את התוצאות הטובות ביותר ואת השינוי המשמעותי ביותר, במראה הגוף.

תוכניות דיאטה להפחתת צלוליט

תאי השומן התת עוריים, נצברים לא אחת בצורה לא אסתטית בשל סיבי קולגן מכווצים ונוזלים עם רעלנים הנלכדים באזור זה ויוצרים מראה לא אסתטי של עור גלי שדומה לקליפה של תפוז וזהו הצלוליט.

תופעת הצלוליט נפוצה בעיקר בקרב נשים והיא מייצרת חוסר ביטחון ואי נוחות בחשיפת האזורים בהם הצלוליט קיים. הפחתת צלוליט נעשית על ידי מכשור מיוחד ומתקדם הגורם לעצירת התפשטות צלוליט, הפחתה של צלוליט ושיפור משמעותי במראה העור. במצב של צלוליט, מומלץ לשתות הרבה מים, להרבות באכילת פירות וירקות ולהימנע מאכילת מזון מעובד.

תוכניות דיאטה להצרת היקפים

מבנה הגוף שלנו הוא אכן מולד וקשה לשנותו בדרכים סטנדרטיות, אך תודות למכשור הטכנולוגי בו עושים שימוש במרכז אווי דרור, ניתן לייצר שינוי של ממש במראה של מבנה הגוף.

פיסול ועיצוב הגוף הוא אפשרי. כבר בפגישת האבחון הראשונית תוכל המאבחנת לעמוד על התוצאות הצפויות לכם ועל התהליך אותו אתם עתידים לעבור ובמקביל, לבנות עבורכם תכנית טיפולים שתהלום את צורכי הגוף שלכם.

עוד תכניות דיאטה

מרכז אווי דרור מציע עוד שלל טיפולים אסתטיים לנשים, כמו טיפולים להפחתה במשקל, טיפולי פנים מתקדמים ועוד שלל פתרונות מתחום היופי והאסתטיקה. בכל התוכניות ניתן להיעזר בייעוץ תזונתי.

כל הטיפולים במרכז אווי דרור אינם פולשניים ואינם כרוכים בכאב כלשהו, הטיפולים כולם מתקדמים ומביאים לשינוי של ממש הנראה לעין.

2018-09-16T14:58:09+03:00הצרת היקפים, הרזיה|