הצרת היקפים ודרכי טיפול

//הצרת היקפים ודרכי טיפול
הצרת היקפים ודרכי טיפול

כולנו מכירים את אותו שומן עיקש ה"נתקע" במקומות כמו המתניים, הבטן, הירכיים ואף הזרועות, אשר מרגיש כי זה לא רלוונטי כמה ספורט נעשה – הוא כאן כדי להישאר ויהי מה, לכן אין זה מפתיע שטיפולי הצרת היקפים הם בין המבוקשים ביותר כיום בשוק. מהו הצורך בטיפול הצרת היקפים, האם הוא אפקטיבי ומה חשוב לדעת בנושא? ריכזנו את כל המידע הרלוונטי כאן במאמר שלפניכם.

הצורך בהצרת היקפים

במציאות של היום בה אידיאל היופי נוכח בחיינו באופן תדיר, טבעי מאוד כי נהיה מודעים יותר למראה גופנו ורגישים יותר לכל מה שלא מתיישב בקנה אחד עם אותו אידיאל. עם זאת, בעוד שלכל אחד עשויים להיות ימים של חוסר ביטחון, הרי שאם הדבר מטריד אותנו באופן קבוע הוא כבר הופך לבעיה אמיתית שיש לפתור. על אף שתזונה בריאה וטובה ופעילות ספורטיבית הם הרגלי חיים נפלאים אשר רצוי מאוד להקפיד עליהם, הרי שהם אינם מהווים פיתרון קסמים להכל, וישנם אזורים בגוף אשר השומן המטריד המצוי בהם לא יוכל להיעלם רק באמצעים אלו – ולשם כך נדרש טיפול הצרת היקפים.

הבעייתיות בטיפול

הבעייתיות העיקרית ברב המוחלט של הטיפולים הקיימים כיום בשוק להצרת היקפים, בין אם מדובר בשאיבת שומן, הקפאת שומן או אף המסת שומן בגלי רדיו – היא שכולן פרוצדורות פולשניות אשר כרוכות בכאבים, ואינן בהכרח פותרות את הבעיה. ידוע כי שאיבת שומן, למשל, יוצרת צלוליט, וכי התוצאות מהליך הקפאה או המסת שומן לוקחות חודשים עד שניתן לראותן, וגם במידה והטיפול נעשה כראוי, הוא גורם לסכנה אמיתית להשמנה במקומות אחרים.

אז מהו הטיפול שמציל את המצב? השיטה האינטגרטיבית, כמובן.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות. התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים, אינם כרוכים בכאבים ולא גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים. בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור. התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סדרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי, כאשר גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים. את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2020-01-22T10:28:41+02:00הצרת היקפים|