חיטוב הגוף ומיצוק העור

עמוד הבית / מיצוק העור והצערתו / חיטוב הגוף ומיצוק העור
חיטוב הגוף ומיצוק העור

צלוליט היא בעיה נפוצה המטרידה נשים בכל העולם. מחקרים מראים כי כל אישה תפתח צלוליט בגיל זה או אחר. צלוליט אינה מחלה, היא בעיה אסתטית. מדובר ברקמת שומן תת עורית מורכבת מתאי שומן נפוחים, מוקפים בנוזלים עם רעלנים. רקמת החיבור "לוחצת" על ההתנפחות הלא שגרתית הזאת והתוצאה היא מראה קליפת תפוז: שקעים ובליטות על פני העור בדרגות חומרה שונות. אזורים אופייניים להתפתחות צלוליט הם ירכיים, ישבן, בטן וזרועות. בשל כך, נשים רבות מסתירות את אזורי הצלוליט בגופן, תוך שהחלום לקבל עור מתוח ונעים נראה לעתים רחוק במיוחד.

אווי דרור – מנכ"ל ובעלים של חברת 'קאר קוסמטיקה בע"מ' ומפתחת השיטה האינטגרטיבית לצמצום היקפים, מספרת על שיטת הטיפול האינטגרטיבית לטיפול בצלוליט. הטיפולים בשיטה של אווי דרור אינם פולשניים, אינם כואבים, אין צורך בזמן החלמה. נהפוך הוא: הטיפולים מאד נעימים, אנרגטיים, בריאים וניתן כמובן להמשיך בשגרת החיים מיד אחרי הטיפול.

התוכנית מותאמת אישית  וניתן לחזות בשיפור מעולה במראה הכללי, הן בחיטוב הגוף, הצרת היקפים ומיצוק העור. תוצאות אותן ניתן לחזות מראש. עוד נוכל לדעת על שיטת הטיפול האינטגרטיבית המקנה תוצאות מעולות כבר למעלה משני עשורים וגורמת לחיטוב הגוף, מיצוק העור, הצרת היקפים, מזעור הצלוליט ושיפור איכות החיים.