איזון מערכת העיכול

/, ניקוי רעלים/איזון מערכת העיכול
איזון מערכת העיכול

הגוף שלנו זקוק לא אחת לסיוע חיצוני כדי ליישר קו עם עצמו ולתפקד כראוי. אחת הסיבות שמחלות רבות מופיעות מעת לעת היא שהגוף האנושי מאותת לנו שהוא זקוק לסיוע כדי להמשיך ולתפקד כראוי ולכן רבים נוטים לגשת לרופא וליטול תרופות בהתאם עבור כל בעיה בריאותית ולו הקטנה ביותר שתצוץ.

חוסר איזון במערכת העיכול

כיצד מתבטא חוסר איזון במערכת העיכול? ישנם דרכי ביטוי שונות: עצירות ממושכת, שלשולים תכופים, בחילות, טעם ו/או ריח רע מהפה. כמו כן חוסר איזון במערכת העיכול יכול להתבטא בכאבי בטן, נפיחות של הבטן , סחרחורות, עייפות וגזים. כמובן שבכל תופעה גופנית חריגה יש להתייעץ קודם כל עם הרופא .

חוסר איזון במערכת העיכול בדרך כלל מונע ירידה סדורה במשקל. ישנם אנשים עם עודף משקל גדול ויש כאלה שעודף המשקל שלהם קטן יחסית אך בכל זאת  מפריע .

איזון מערכת העיכול זו אחת הדרכים לסייע לגוף האדם להתיישר ולקבל את הכוח להמשיך הלאה. איזון מערכת העיכול מסייע לגוף לשפר את הפעילות המטבולית שלו ובכך כמובן להקל על תהליך ההרזיה לו אנשים רבים מייחלים.

להתחיל מחדש

איזון של מערכת העיכול ניתן להשיג בדרכים שונות. הדרך החשובה ביותר הינה שינוי בהרגלי האכילה הן מבחינת סוג המזון והן מבחינת זמני האכילה. דוגמא קלאסית לאכילה בזמנים לא נכונים היא אכילה בשעות המאוחרות של הערב. זה קורה כמובן מאילוצים הקשורים לחיי היום יום. כדאי לדעת כי מערכת העיכול האנושית אינה בנויה לעיכול תקין ועיבוד המזון בשעות המאוחרות של הערב ולא בשעות הלילה. כשבכל זאת אוכלים בשעות אלה , בדרך כלל השינה מופרעת, הבטן תפוחה והירידה במשקל קשה או בלתי אפשרית. כדי לאפשר ירידה טובה במשקל אחד הטיפולים הנעשים במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, בנוסף לייעוץ תזונתי הוא טיפול לניקוי רעלים. הטיפול מתבצע במכשיר ייחודי, בטכנולוגיה מתקדמת, תוך כדי מנוחה ורגיעה מוחלטים. זהו טיפול המאפשר לגוף להתחיל תהליך חדש. הטיפול מיועד בדיוק עבור אותם אנשים הטוענים שהם "תקועים" ואינם מצליחים להשיג שינוי במשקל הגוף.

לא יורדים במשקל?

במצבים בהם קשה לכם לרדת במשקל ואתם חשים את התקיעות המציקה הזו כדאי שתבחנו את האפשרות של איזון מערכת העיכול שתסייע לשחרר את השומנים המיותרים. כך גם תרגישו טוב יותר, תרדו במשקל ותזכו לתחושת קלילות מופלאה אשר רבים מייחלים לה.

2018-09-16T14:29:31+03:00הרזיה, ניקוי רעלים|