הצרת היקפים – רגע לפני שהולכים לניתוח

//הצרת היקפים – רגע לפני שהולכים לניתוח

הצרת היקפים - רגע לפני שהולכים לניתוח

כל אחד חולם על מראה חטוב ומוצק, אך לא פעם, גם כאשר אנשים מקפידים על אורח חיים בריא, על תזונה נכונה וכושר גופני, הם נוטים לגלות כי ישנם שומנים עיקשים באזורים שונים בגופם, אשר פשוט לא יורדים ולא משנה מה הם יעשו.

ישנם לא מעט נשים הסובלות מצלוליט באזורים שונים בגופן. צלוליט מתאפיין במצבורי שומן תת עוריים הנראים על פני העור כגבשושיות, כמו קליפת תפוז. בנוסף לצלוליט גם הצטברויות שומן כתוצאה מהשמנת יתר וכמובן נטייה גנטית, יגרמו להתרחבות ההיקפים ולעליה במידות הבגדים ונראה כי הפתרון היחיד הוא תהליך כירורגי הגובל בניתוח. אולם, בעוד שבעבר ניתוח היה הפתרון היחידי להצרת היקפים, הרי שכיום ישנן שיטות חדשניות נוספות שניתן לפנות אליהן לצורך הצרת היקפים והפחתת צלוליט. חשוב לציין כי שאיבת שומן או טיפול פולשני אחר אינם משפיעים על רקמת הצלוליט. בהרבה מקרים טיפול כזה יכול לגרום לרפיון של העור ולהתגברות הצלוליט.

מהן השיטות להצרת היקפים

אפשר לעשות ספורט, אפשר לעשות דיאטה, ישנם טיפולים בגלי רדיו (RF ), שאיבת שומן הקפאת שומן וכד… ויש את השיטה האינטגרטיבית ונרחיב עליה בהמשך.

לא כל השיטות מתאימות כלל הציבור. ננסה לעשות סדר.

שאיבת שומן היא שיטה פולשנית, כואבת. נעשית בחדר ניתוח בהרדמה מלאה. צריך זמן התאוששות. לא מתאימה לטיפול בצלוליט. בדרך כלל נשאר רפיון של העור. לא תמיד התוצאה אחידה בכל אזורי השאיבה.

הקפאת שומן לא פולשנית, יש כאבים. מתבצע בקליניקות. לוקח בין חודש לשלושה עד שהשומן שהוקפא יוצא מהגוף ומתחילים לראות תוצאות. לא מתאימה לטיפול בצלוליט.

גלי רדיו. לא פולשני. טיפול לא במיוחד נעים. תוצאות מוגבלות.

השיטה האינטגרטיבית להצרת היקפים היא שיטה ותיקה, של למעלה משני עשורים. שיטה לא פולשנית. מתבצעת בקליניקה. נעימה, אנרגטית, בריאה. משפרת מטבולית. מורכבת מסדרה של פגישות טיפוליות מותאמות אישית לכל מטופל ומטופלת בליווי מצרים נלווים להשלמת הטיפול בבית . התוצאות הצפויות: הצרת היקפים עם ירידה של עד שתי מידות בבגדים בחודשיים של טיפול. הפחתה עד העלמה של צלוליט. הפחתה עד העלמה של סימני מתיחה. הצערה של מרקם העור.

עם ריבוי השיטות הבחירה הופכת לקשה יותר. כלל אצבע הוא שהשיטות הפולשניות יכולות להמתין , ואולי לא תזדקקי להן בכלל כי הן גורמות בדרך כלל לתופעות לוואי בלתי הפיכות. מומלץ לנסות קודם את הבלתי פולשני. שווה לבחור טיפול שהוא נעים, בריא וללא תופעות לוואי. צריך להתייעץ קודם כל עם מומחה בשיטה הנראית לך רלוונטית למצבך הגופני ולאחר שיש בידיך את המידע תוכלי להחליט החלטה מושכלת.

בהצלחה!

2018-09-16T15:06:43+03:00הצרת היקפים|