תרגילים לחיטוב הזרועות

תרגילים לחיטוב הזרועות

רבים מכירים את התחושה שמגיע הקיץ, ואיתו החולצות הקצרות והגופיות, אבל חוסר הביטחון שחשים לנוכח מראה הזרועות גורם לאי נוחות ולרצון להימנע מחשיפתן (דבר שגובל בבלתי אפשרי עם מזג האוויר של ארצנו החמה). מה חשוב לדעת על חיטוב הזרועות, האם תרגילי הספורט המוכרים באמת אפקטיביים, מהו הטיפול שמעניק את המראה האסוף והחטוב ביותר וכיצד אפשר לעשות זאת נכון? כל התשובות לכך מרוכזות במאמר שלפניכם.

חיטוב הזרועות – מה חשוב שתדעו?

הסיבות לשינוי שחל בזרועות הן מגוונות, אך בין אם הוא נגרם בשל גיל, תזונה, עליה ניכרת במשקל, מצבנו הבריאותי או פשוט כוחה של הגנטיקה – זרועות לא מחוטבות גורמות, פעמים רבות, לחוסר ביטחון ולרצון של אותו אדם לכסות עצמו ולהתכסות. עם זאת, חשוב לדעת כי בעוד שתזונה נכונה ופעילות גופנית, בדגש על תרגילים לחיטוב הזרועות, יכולים כמובן לעזור למצב ולשפר את המראה הכללי, אין זה מספיק על מנת להגיע לתוצאה האסתטית הרצויה. הסיבה לכך היא שבעוד שחיזוק השרירים יתרום לחיטוב, הוא לא יעלים את  הרפיון, שהוא לרב הגורם העיקרי שמפריע מבחינה אסתטית.

השיטה האינטגרטיבית – הדרך להצלחה

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של המרכז לטיפול בצלוליט מציעה את הפיתרון האולטימטיבי לטיפול בחיטוב הזרועות. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. הטיפולים עצמם אינם פולשניים ואינם גורמים לשינויים בלתי הפיכים בגוף. למעשה, הם נעימים, מרגיעים ובריאים, אינם כרוכים בכל כאב או מאמץ ואינם מצריכים זמן החלמה. בנוסף, השיטה הזו, אשר היא ייחודית למרכז של אווי דרור, מאפשרת ליהנות מתוצאות מהירות יחסית, כאשר כבר לאחר כ-7-10 טיפולים ניתן לראות תוצאות, הנשמרות לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים.

איך הטיפול עובד?

בכל פגישה טיפולית מתרחשים שני טיפולים שונים המתבצעים באמצעות מכשירים שונים. טיפול אחד הוא בטכנולוגיה של טיפול תרמי, והשני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית. הטיפול מסייע בשיפור מטבולי, שריפת קלוריות, פירוק מצבורי שומן תת עורי, כיווץ וחידוש סיבי הקולגן והענקת גמישות וחוזק לעור. התוצאה המתקבלת היא זרועות אסופות יותר, ירידה בהיקפים, עור חלק ומוצק יותר וכתוצאה מכך, הרגשה נינוחה ונעימה. בנוסף, פותחו במרכז מוצרים ייחודיים המהווים טיפול משלים לטיפולי הקליניקה, אשר מחזקים את התוצאות המתקבלות ומעודדים את המשך תהליך חיטוב הזרועות.