מכשיר להעלמת צלוליט

//מכשיר להעלמת צלוליט
מכשיר להעלמת צלוליט

מאחר והצלוליט הוא תופעה נפוצה ממנה סובלות נשים, אין זה מפתיע כי חיפוש מהיר באינטרנט יעלה אופציות רבות להעלמתו – אך כיצד ניתן לדעת אילו מהן באמת אפקטיביות? והאם העלמת צלוליט באופן מוחלט אפשרית, או שמא מדובר במיתוס? כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא מרוכז כאן במאמר שלפניכם.

תורת הצלוליט על קצה המזלג

הצלוליט, אשר מקבל לא פעם כינויים כגון "קליפת תפוז" או "קוטג'", המרמזים על הניראות החיצונית שלו על עור הגוף, הוא למעשה הצטברות שומן תת עורי. שכבת השומן הזו כלואה מתחת לשכבת האפידרמיס, והיא מוקפת בנוזלים המכילים רעלנים. עם גדילת תאי השומן האלו התאים נדחסים האחד אל השני, וכתוצאה מכך מפעילים לחץ על כלי הדם המובילים אליהם, דבר הגורם להתקשות שכבת השומן ולהופעתו של הצלוליט על העור. על אף ההנחה הרווחת כי הופעת הצלוליט קשורה באופן ישיר לעודף משקל, ישנם גורמים רבים להיווצרותו – גנטיקה, בעיה הורמונלית, תזונה לקויה של מזונות מעובדים, שתיית מים לא מספקת ואורח החיים המודרני הכולל לא פעם הליכה בעקבים גבוהים ובבגדים צמודים מדי, כמו גם מצבי ישיבה או עמידה ממושכים הגורמים לזרימת דם לקויה – כך שהוא עלול להופיע אצל כל אחד, ללא קשר למשקל.

מדוע הצלוליט בעייתי?

בעוד שהצלוליט אינו מהווה בעיה בריאותית, לא ניתן להתעלם מהאספקט הנפשי והקשיים הרגשיים שהוא עלול ליצור. מאחר והצלוליט נחשב לבעיה אסתטית (וזוכה, כאמור, לשלל כינויים לא נעימים), הוא פוגע, לא פעם, בתחושת הביטחון העצמי. השילוב בין תרבות היופי הבלתי מתפשרת הקיימת במציאות של ימינו, לבין האקלים החם במדינתנו מקשים על ההתמודדות עם הצלוליט. במקרים רבים, נשים הסובלות מצלוליט מעדיפות לא לחשוף את גופן, דבר אשר עשוי לפגוע באיכות חייהן, שכן הן עשויות להימנע מפעילויות חברתיות ובילויים כגון הליכה לים, שלא לדבר על הקושי בללבוש בגדים מסתירים בקיץ הישראלי. להעלמת צלוליט, אם כך, יש יכולת לחולל שינוי של ממש בקרב הסובלים מן הבעיה.

העלמת צלוליט – הדרך הנכונה, הדרך היחידה

השיטה האינטגרטיבית, אשר פותחה על ידי אווי דרור, מנכ"לית ובעליה של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ", מציעה את הפיתרון האולטימטיבי להעלמת צלוליט, ולחיטוב בכלל. היתרון הבולט של השיטה הוא ללא ספק העובדה שהיא מאפשרת להימנע מהליכים פולשניים, מבלי להתפשר, ולו בפסיק, על התוצאות. תוכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופל באופן ספציפי בהסתמך על נתוניו האישיים ובהתבסס על תוצאות האבחון הראשוני. השיטה מתאימה לאנשים בבריאות טובה, ומאפשרת ליהנות מטיפולים נעימים, אנרגטיים ומרגיעים, ללא כאבים וללא צורך בזמן החלמה. יתרון משמעותי נוסף הוא כי התוצאות לא מאחרות לבוא, וניתן להבחין בהן כבר לאחר כ-7-10 טיפולים – ורצוי לשמר אותן לאורך זמן באמצעות טיפולי תחזוקה חודשיים, כחלק משגרת הטיפוח.

המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית של אווי דרור פועל למעלה משני עשורים במקצועיות, אמינות ושקיפות מלאה ומראה תוצאות מדהימות.

התכנית מיועדת לחיטוב הגוף, הצרת היקפים, מיצוק העור: הפחתת צלוליט וסימני מתיחה. הטיפולים אינם פולשניים לא כואבים ולא גורמים לשינוים בלתי הפיכים בגוף. הטיפולים מאוד נעימים ובריאים .

בכל פגישה טיפולית מתקיימים שני טיפולים שונים. טיפול אחד בטכנולוגיות משולבות ומיועדת לשריפת קלוריות ללא מאמץ ושיפור מטבולי, טיפול שני בטכנולוגיה של ויברציה אנדרמית ומיועד להחלקה, חיזוק ומיצוק העור..

התוצאה המתקבלת: גוף יותר אסוף, ירידה בהיקפים, עור יותר מוצק וחלק, ירידה במשקל והרגשה נפלאה. סידרת הטיפולים מותאמת אישית לאחר אבחון מקצועי. גם בתהליך האבחון נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות על מנת  להגיע להשוואה מדוייקת בין המצב ההתחלתי לבין תוצאות הטיפולים.את מוזמנת להיכנס לגלריה ולהתרשם מתוצאות הטיפולים שלנו: https://www.cellulite.co.il/gallery/

2019-12-09T13:38:30+02:00צלוליט|