אודות

אודות2018-08-01T14:54:33+03:00

אודות מרכז אווי דרור

אף על פי שתזונה נכונה ופעילות גופנית יכולות לעזור לירידה במשקל, עדיין בעזרתן לא ניתן להיפטר מצלוליט, סימני מתיחה בעור או רפיון של העור. אם כן מה ניתן לעשות? מבין כל השיטות הקיימות לחיטוב הגוף ומיצוק העור, השיטה הייחודית של אווי דרור זוכה להצלחה מסחררת כבר למעלה משני עשורים ועונה לשם 'אסתטיקה אינטגרטיבית'.

אווי דרור היא אחת מהבעלים ומנהלת בפועל של חב' קאר קוסמטיקה בע"מ ומרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית. אווי, עבדה מגיל צעיר לצד אימה רוז'י קראוס ז"ל וניהלה יחד איתה את מכון קאר המפורסם בכיכר המדינה בתל אביב. בשנות השמונים והתשעים מכון קאר היה מקום עליה לרגל לנשים שוחרות אסתטיקה. סלבס ולא סלבס הגיעו נשים בכל הגילאים לקבל בפעם הראשונה טיפולים ומוצרים בהתאמה אישית יחד עם עצות שימושיות לאורח חיים בריא. באותה תקופה אלו היו דברים בהחלט יוצאי דופן כי איש מלבדן לא התייחס ליופי ואסתטיקה כמשהו הוליסטי. מכון קאר היה ידוע כמקום הכי חדשני בתחום האסתטיקה ותמיד צעד אחד לפני כולם. ברוח זו מובילה אווי דרור כבר למעלה משני עשורים את המרכז לאסתטיקה אינטגרטיבית. לפני עשרים ומשהו שנים אווי הביאה מארה"ב מכשור ושיטה טיפולית של פיסול הגוף. עם השנים הרחיבה את השיטה בלימוד ובהתייעצויות עם אנשי מקצוע , הוסיפה מכשירים נוספים, חומרים לשימוש יום יומי וחליטת צמחים לפינוי רעלים המיוצרים כיום בלעדית עבור מרכז אווי דרור. כמו כן המלצות לתזונה ולאורח חיים בריא מותאם לנשים וגברים כאחד וניתנות עם התאמת תוכנית הטיפולים האישית.

הסוף לצלוליט?

נשים רבות מתמודדות עם צלוליט כתוצאה מגנטיקה, שינויים הורמונאליים, אורח חיים לא בריא, או במילים אחרות אורח חיים מודרני שלא תמיד ניתן להתחמק מהשפעותיו השליליות. אולם במקביל לכך, למרות שמדובר בתופעה שכיחה, היא אינה נעלמת מעצמה וכדי להתגבר עליה, יש צורך בהתערבות חיצונית. אין זה סוד שבשנים האחרונות מוצעים בשוק מגוון עצום של טיפולים שונים,כתוצאה מה"טרנדיות" של הנושא. חשוב לציין שאין עדיין טיפול , פולשני או לא פולשני, אשר באפשרותו להעלים צלוליט לצמיתות. הגוף הנשי מייצר את הצלוליט. אם יש בכך נחמה, הרי שמחקרים שנעשו מראים שכל אישה בשלב זה או אחר של חייה תפתח צלוליט.עם זאת, אכן יש שיטת טיפול הנחשבת ליעילה במיוחד ומובילה לתוצאות מעולות. הסיבה לכך טמונה בשילוב מנצח, או במילים אחרות – באינטגרטיביות.

מהי אסתטיקה אינטגרטיבית?

"אסתטיקה אינטגרטיבית" היא למעשה שילוב של מספר טיפולים, פנימיים וחיצוניים, המגובים בטיפולים משלימים בבית. החומרים המלווים את הטיפולים פותחו ייחודית כך שהרצף הטיפולי פועל כזרז להעצמת תוצאות הטיפול ,לפיסול וחיטוב הגוף, הצערת עור הפנים ועור הגוף, מזעור צלוליט ומיצוק העור. שילוב מנצח בין טיפולי קליניקה, מוצרים ייחודים ותזונה נבונה משפרים משמעותית את המטבוליזם ובכך "מגייסים" את הפעילות הטבעית של הגוף להתגברות על תופעות בלתי רצויות כמו צלוליט, רפיון, סימני מתיחה ועוד.

בניגוד לטיפולי "אינסטנט" המציעים רק מענה נקודתי לתופעות כמו צלוליט, בשיטה האינטגרטיבית משלבים בין אבחון מדויק ותוכנית טיפולים מותאמת אישית. תכנית הטיפולים נקבעת עבור כל מטופלת ומטופלת בהסתמך על הנתונים האישיים שלה ובהתאם לתוצאותיו של האבחון הראשוני.

כל הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשירים מאושרים על ידי ה- FDA האמריקאי ו-CE האירופאי. הטיפולים אינם פולשניים, ללא כאב או תופעות לוואי ועם תוצאות מעולות למעלה משני עשורים. כמו כן, אי אפשר להתעלם מן העובדה שהסיבה לתוצאות טמונה גם במה שקורה מחוץ לחדר הטיפולים. על כן, במקביל לטיפולים, הקליניקה מציעה למטופליה מגוון של מוצרים משלימים לשימוש ביתי-עצמי, חליטת צמחים לניקוי רעלים והמלצות תזונה, אשר משפרים את התוצאות באופן ניכר ומביאים לשביעות רצון של אחוז גדול מכלל הלקוחות, למעשה מעל ל- 90%!

המעטפת הכוללת של השירותים היא שמובילה להצלחת הטיפול

המוצרים הנלווים לטיפולים הם למעשה החלק האינטגרטיבי של התהליך. בעזרת מוצרים אלו העור הופך לחלק ומוצק יותר וכמות גבשושיות הצלוליט מופחתת משמעותית.

כיום אלפי נשים בישראל יכולות להעיד על התוצאות המוצלחות של הטיפול האינטגרטיבי אשר משלב בין אבחון, סדרת טיפולים וכן מוצרים ייחודיים לשימוש ביתי. שיטה המעודדת אורח חיים בריא ומובילה לצמצום היקפי הגוף ופיסול הגוף. זה המקום אולי לציין כי לאור הצלחתם של טיפולי הנשים, פותחה אצלנו תכנית ייחודית לצורך טיפול בגברים אשר מטרתה להוביל לצמצום היקף הכרס ולהפחתה במשקל הגוף. תכנית אשר תוצאותיה עולות על כל הציפיות.

לסיכום

למרות שנדמה כי מוצרים להפחתת צלוליט היו קיימים מאז ומעולם, הייתה זו אווי שהביאה את עולם הקוסמטיקה הישראלי להבנה כי יש קשר הדוק בין חיטוב הגוף ובריאות העור לבין תזונה נכונה. את "אורח החיים הבריא" הפכה אווי דרור לשיטה ייחודית המתבססת על תובנות מובנות המובילות לתוצאות מרשימות למעלה משני עשורים.

טיפולים

מוצרים