הצרת היקפים – איך עושים זאת אצלנו

//הצרת היקפים – איך עושים זאת אצלנו

הצרת היקפים - איך עושים זאת אצלנו

לא כולנו נולדנו דוגמניות. רבות מאתנו מתמודדות מידי יום עם דימוי גוף שלילי, ישנות עם זה ומתעוררות עם זה. אחד הדברים המטרידים, נשים וגברים כאחד, הוא התרחבות היקפי הגוף במהלך השנים. טיפולים להצרת היקפי הגוף הם בהישג יד.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית, מציע מגוון טיפולים מתקדמים המאפשרים הצרה של היקפי הגוף בצורה משמעותית ולקבל תוצאות מרשימות שיוצרות שינוי ממשי ונראה לעין.

זה הכול עניין של מבנה גוף

סביר להניח ששמעתם את המשפט הזה מספר פעמים בחייכם. אכן יש אמת בדבר, מבנה הגוף שלנו הוא מולד ולא אחת יש קושי של ממש ליצור שינוי משמעותי במבנה הגוף בשיטות עצמיות של דיאטה או כושר גופני.

בדיוק בעבור מצבים אלו פותחו שיטות מיוחדות ומתקדמות המאפשרות התערבות מידתית בצורה של מבנה הגוף ויצירת שינוי ומראה מעוצב ומחוטב יותר.

מרכז אווי דרור עושה שימוש בכל אותן שיטות טיפול מתקדמות וחדישות המאפשרות עיצוב ופיסול הגוף, הפחתה במסת הגוף, הצרה של היקפי הגוף, הפחתת צלוליט ועוד.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונית מבצעת מאבחנת המרכז אבחון של מצב הגוף הקיים אל מול רצונות הלקוח או הלקוחה ומציע תכנית טיפולים שתהלום את רצונות המטופל במסגרת האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות ותוך כדי הקפדה על תיאום ציפיות. צריך להבין כי טיפולים להצרת היקפים הנם תהליך ואין שום קסם המאפשר לשנות בהינף יד תהליך שלקח לגוף שלנו שנים של שינויים: התבגרות, מתחים, תרופות ותזונה לקויה כתוצאה מהאתגרים השונים שהחיים מציבים לנו. צריך להתאזר במשמעת ואורך רוח והתוצאות יגיעו ובגדול. במרכז אווי דרור טיפולים להצרת היקפים מתבצעים כבר למעלה משני עשורים ובהצלחה מרובה.

הצרת היקפים – איך עושים את זה?

הצרת היקפים במרכז אווי דרור נעשית בשיטה אינטגרטיבית ייחודית למרכז, שיטה שיובאה מארצות הברית. שיטה זו מאושרת על ידי ארגוני הבריאות העולמיים והיא מאפשרת למטפל להוביל את הלקוח למקסימום השינוי שניתן ליצור בגוף האישי שלו. יש לציין כי הטיפולים להצרת ההיקפים מאד נעימים, אנרגטיים ואין בהם שום הליך שהוא פולשני, מקרין, כואב או בלתי נעים באופן כלשהו.

טיפול להצרת היקפים נפוץ הן בקרב נשים והן בקרב גברים, כאשר מרבית הנשים רוצות להצר את אזור הישבן והירכיים ואילו הגברים מצרים את היקף הכרם והמותניים.

בשיטה המתקדמת של מרכז אווי דרור ניתן לייצר שינוי משמעותי ונראה לעין וליהנות משיטות טיפול נעימות ואפקטיביות.

2018-09-16T14:51:11+03:00הצרת היקפים|