תרגילים לחיטוב הבטן

עמוד הבית / מיצוק העור והצערתו / תרגילים לחיטוב הבטן
תרגילים לחיטוב הבטן

לאורך כל השנה ובעיקר לקראת חודשי הקיץ גודל ומראה הבטן מציקים לנו. נוסף על כך, עיצוב וחיטוב הבטן הם מהאתגרים הקשים ביותר מכיוון וזה הוא אזור רווי שומנים. בין אם הבטן שלך מעט נפוחה יותר ממה שהיית רוצה או שישנו אזור בעייתי ספציפי, הודות לחידושים טכנולוגים ושיטות אימון ניתן כיום לחטב את הבטן ללא ניתוח פולשני.

ראשית, חשוב להבין כי במרבית המקרים, הורדת השומן בבטן אינה מספיקה למען חיטוב והגעה לבטן המושלמת שלך אך בעזרת שילוב של ידע מקצועי, תרגילים לחיטוב הבטן, מכשור מתוחכם ודיאטה נכונה מתאפשר גם לך להגיע לשם. כל תכנית טבעית לחיטוב הבטן אשר מטרתה היא להביא לתוצאות שיישארו לזמן רב צריכה להשתלב באורח החיים שלך ולהתאים למאפייני הגוף שלך.

שני תרגילים לחיטוב הבטן שכדאי להכיר

לפני שמתחילים לבצע תרגילים שנועדו לחיטוב הבטן באופן ממוקד וללא הדרכה מקצועית, חשוב מאוד לוודא כי אין לך בעיות גב או מגבלות גופניות אשר מונעות ממך לעשות תרגילים מסוימים. פתרונות טכנולוגיים הם האידיאליים עבור אנשים אשר אינם מסוגלים לעשות מגוון רחב של תרגילים לחיטוב הבטן. את התרגילים הבאים ניתן לבצע בבית, מומלץ על מזרן דק וקשיח, אחת ליומיים.

בטן סטטית – פלאנק

תרגיל זה מאמץ, בין היתר, את שרירי הבטן באופן אינטנסיבי ואינו מפעיל לחץ רב על הגב. מטרת התרגיל היא להישאר יציבים כמה שיותר זמן עם גב ישר: נכנסים למצב שתיים כאשר במקום כפות הרגליים, המרפקים והאמות מונחים על הרצפה בתשעים מעלות, רגליים מתוחות לאחור וקצות הבהונות הן היחידות שנוגעות ברצפה. יש לעלות את הזמן בו הנך במצב סטטי ככל שהשרירים מתחזקים ולבצע שלוש חזרות עם חצי דקה מנוחה ביניהן.

הרמות עכוז בעזרת שרירי הבטן

תנוחת הבסיס של תרגיל זה זהה לזה של הבטן הסטטית, גב ישר, וכפות ידיים, מרפקים וקצות האצבעות של הרגליים על הרצפה. במהלך התרגיל יש להרים את הישבן באמצעות שרירי הבטן ולמתוח את קצות האצבעות, לחכות כמה שניות ולחזור לתנוחת הבסיס. יש להעלות את מספר החזרות עם הזמן ולבצע מספר סטים עם מנוחה ביניהם.

לאילו תוצאות ניתן להגיע בעזרת תרגילים לחיטוב הבטן

בתלות במצבך ההתחלתי, ביצוע תרגילים לחיטוב הבטן באופן יומי ושמירה על דיאטה נכונה יוכלו להראות תוצאות ראשוניות לאחר כמה שבועות של אימונים מאומצים, אך קצב ההתקדמות יכול לייאש אנשים רבים. כדאי להביא בחשבון שכיום ישנם מכשירים אשר מסוגלים לפרק מצבורי שומן בצורה ממוקדת, ללא פגיעה בעור ולמעשה יכולים להשתלב בשגרת החיים שלך ללא שום תקופת החלמה. התוצאות נראות לעין תוך זמן קצר ביותר , בהתאם למצבך ההתחלתי.

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית

מרכז אווי דרור מתמחה במתן פתרונות חדשניים ופרטניים לאנשים המעוניינים לשפר את המראה החיצוני שלהם. הודות למעל שני עשורים של ניסיון ויחס אישי – ביכולתנו לגרום לך לחיטוב הבטן ללא מאמץ מצדך, במנוחה מוחלטת, באמצעות טיפולים בלתי פולשניים.