טיפול בסימני מתיחה בבטן

//טיפול בסימני מתיחה בבטן
טיפול בסימני מתיחה בבטן

סימני מתיחה בבטן הם לדעת רבים אחת התופעות המטרידות ביותר עבור גברים ונשים בכל רחבי העולם. עד לפני מספר שנים נהוג היה לייחס את סימני המתיחה לנשים בלבד ולזהות אותם עם לידה והריונות מרובים, אך כיום ברור שיש להם השפעה שלילית גם על תחושת הביטחון והדימוי העצמי של גברים מבוגרים וצעירים כאחד. עם זאת, החדשות הטובות הן שאפשר לטפל בסימני המתיחה באמצעות גישה אינטגרטיבית ונטולת סיכונים.

הגישה מאחורי הטיפול האינטגרטיבי

שיטת הטיפול האינטגרטיבית נשענת על נקודת הנחה שלפיה צריך לחמם את השכבות הפנימיות של העור ולעודד את התחדשות סיבי הקולגן באופן טבעי. בהמשך, חימום השכבות הפנימיות והתחדשות סיבי הקולגן אף הופכים את העור באזור הבטן לגמיש, בריא וצעיר יותר ולכן גם ניתן לצפות לתוצאות מעולות.

למעשה, השיטה האינטגרטיבית מאחורי טיפול בסימני מתיחה בבטן ניתן לנבא את התוצאות ברמה גבוהה של ודאות. כך למשל ידוע כי הטיפול עוזר בשיפור מטבולי, שריפת קלוריות ופירוק מצבורי שומן תת עורי ושהוא מכווץ ומחדש את סיבי הקולגן תוך הקניית גמישות וחוזק לעור. מטבע הדברים, בשיטה האינטגרטיבית התהליכים הללו מתבצעים ללא שימוש בכימיקלים וללא תופעות לוואי.

למה חשוב לעבור התאמה ספציפית?

המאפיינים המשותפים לסימני מתיחה בבטן לא באים על חשבון החשיבות של התאמה ספציפית לכל מטופל. במילים אחרות, יש צורך באבחון מדויק של נסיבות הבעיה, של הרקע הגנטי ושל אורח החיים על מנת להרכיב תכנית טיפולים. בגישה האינטגרטיבית מבססים את כל הטיפולים על השילוב בין עיסוי תרמי עם ויברציה אנדרמית, אך לא מתפשרים על התאמה אישית להשגת תוצאות טובות יותר.

מלבד האמור לעיל, יש לציין כי בשיטה האינטגרטיבית מאמינים בתהליך מתמשך ולא בפתרונות קסם. היות ומבחינה רפואית אין כיום שיטה להעלמה מוחלטת של סימני מתיחה, הפתרון צריך להיות יסודי וארוך טווח. כתוצאה מכך ישנו שיפור משמעותי בסימני המתיחה וגם ירידה במשקל שמלווה הרגשה נפלאה.

שווה להשקיע בתהליך כדי להגיע לתוצאות

גברים ונשים שמוכנים להתמסר לתהליך טיפולי כדי להביא את עצמם לתוצאות מחמיאות מוזמנים ליצור קשר עם נציגי מכון אווי דרור. לנו יש מעל 20 שנות ניסיון ביישום הגישה האינטגרטיבית ומאחורינו עבר מוצלח במיוחד, מוניטין רב ואלפי לקוחות מרוצים.

מבחינתנו, פגישה אישית מולך יכולה להיות נקודת הפתיחה לטיפול אפקטיבי ומשתלם. לך רק נותר להשאיר פרטים באתר ולקבוע טיפול בסימני מתיחה בבטן כבר בזמן הקרוב.

2019-08-05T12:06:27+03:00סימני מתיחה|