1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מאמרים
דף הבית » מאמרים

מאמרים

המסת שומן

עד לתקופה האחרונה, אלו מעמנו אשר היו רוצים לצמצם היקפים ולהיפטר משומן באזורים בעייתיים היו צריכים לעבור ניתוחים פולשניים. אולם כיום, הודות להתפתחויות טכנולוגיות ולשימוש בשיטות טיפול חדשות, ניתן לבצע המסת שומן או פירוק מצבורי שומן ללא כל הליך כירורגי. 

המסת שומן

יום שישי "נשי" במרכז אווי דרור

לקראת השנה החדשה את מוזמנת לבוקר של כיף, לבנות בלבד. מספר המקומות בהחלט מוגבל ולכן ניתן להגיע רק אם נרשמת מראש בטלפון 03-695-6671. האירוע יתקיים ביום שישי 8/9/17 בין השעות 09:00 ועד 15:00.

שישי נשי במרכז אווי דרור

ירידה במשקל

העובדה שאנחנו חיים בחברה תחרותית ומתפתחת מגבירה את העיסוק הזה עוד יותר ולכן נשים וגברים כאחד מוצאים עצמם נלחמים על מראה טוב יותר, על גוף חטוב יותר ועל דברים חדישים יותר.

ירידה במשקל

כחומר ביד היוצר

בשנות התשעים ייבאה אווי דרור,  מייסדת ומנהלת החברה, שיטת טיפול מתקדמת מאוד המאפשרת להביא את הגוף למקומות חדשים ולהציב סטנדרטים חדשים של יופי ואסתטיקה.

כחומר ביד היוצר

מיצוק עור הישבן

במרכז לטיפול בצלוליט מתבצע אבחון מעמיק למצב עור הישבן כדי לאפיין את אותם מרכיבים בגללם שינה העור את מרקמו, את מראהו. ההתאמה האישית המאפיינת את השיטה הייחודית של המרכז לטיפול בצלוליט מביאה לתוצאות האפקטיביות ביותר.

מיצוק עור הישבן

סימני מתיחה בעור

סימני מתיחה בעור, בשפה רפואית סטריאות, הנם בעיה אסתטית נפוצה. כ-90% מהנשים בהריון יפתחו סימני מתיחה בבטן ובשדיים. חלק גדול מהנערות המתבגרות ואחוז יותר קטן של נערים מתבגרים יפתחו אף הם סימני מתיחה בעיקר באזור הירכיים הישבן וגב תחתון. 

סימני מתיחה בעור

שיטת הטיפול האינטגרטיבית

כבר יותר מ 25- שנה שאווי דרור חיה, נושמת ומובילה את תחום האסתטיקה. 

מרכז אווי דרור לטיפול בצלוליט

שריפת שומנים בבטן

השומנים בבטן יכולים לפגוע במראה הבטן החטובה שכולם רוצים. הבעיה היא שהם נמצאים במקומות אשר הפעילות הספורטיבית אינה רלוונטית בהם. שריפת שומנים בבטן, יכולה להתבצע בקלות הודות לסיוע מקצועי, תכנון תפריט המתאים לצרכים של הגוף שלך, ניקוי רעלים ושימוש במכשירים לפירוק מצבורי השומן.

תרגילים לחיטוב הבטן

עיצוב וחיטוב הבטן מאתגרים מכיוון וזהו אזור רווי שומנים. הודות לחידושים טכנולוגים ושיטות אימון ניתן כיום לחטב את הבטן ללא ניתוח פולשני.

תרגילים לחיטוב הבטן
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

מאמרים
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |