1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
מיצוק העור
דף הבית » מיצוק העור

מיצוק העור

מיצוק עור הגוף במרכז אווי דרור

עור גופנו, ממש כמו איכות הראייה שלנו, משתנה עם השנים. הגמישות שלו משתנה, הוא הופך להיות רפוי יותר, לעיתים נדמה שהוא הופך להיות דק יותר, תחושת המגע בו אינה כפי שהכרנו כשהיינו צעירים. תהליך הזדקנות העור הינו הליך טבעי לגמרי. האלסטיות שבו והמראה שלו תלויים בגורמים רבים המשפיעים על איכותו. חלקם סביבתיים, מרביתם קשורים לשכבות הקולגן והסיבים האחראיים על גמישות העור. לשמחתנו, לרוב לא מדובר על תהליך בלתי הפיך. את עור הגוף ניתן בהחלט למצק. מיצוק העור מחזיר לעור את האלסטיות, את המראה המוצק והחלק שלו, את נעוריו.

טיפול ייחודי למיצוק העור

במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית משלבים בטיפול הייחודי טכנולוגיה מתקדמת וטיפול ידני למיצוק העור. לכל אזור בגופנו צורך שונה בטיפול זאת בשל העובדה שכל אזור "סבל מטראומה" שונה: עור הבטן לרוב עבר מתיחה (לידה/השמנה) ועור הפנים עבר חשיפה גבוהה לשמש. לכן למעשה עור פנינו אינו דומה לעור זרועות הידיים, ועור הזרוע אינו דומה לעור הירכיים. אמנם, ישנם מאפיינים זהים, אך כל אזור מחייב טיפול ייחודי על מנת להגיע למיצוק מקסימאלי ולמראה מושלם.

רואים תוצאות

לפיכך, לפני הטיפול יש לעבור הליך אבחון. לזהות את המקומות הדורשים טיפול, להראות את התוצאות שניתן להגיע אליהן עוד לפני תחילת הטיפול ולקבל החלטה משותפת בנוגע למשך והליך הטיפול הנדרש. תוצאות הטיפול במיצוק העור מרשימות כבר בטיפול הרביעי. מרקם העור משתנה, גמישות העור משתנה. גוון העור מקבל חיות מחדש, העור הופך להיות מתוח יותר, ממוצק יותר ובריא הרבה יותר.

חיטוב הגוף ומיצוק העור

אווי דרור – מנכ"ל ובעלים של חברת 'קאר קוסמטיקה בע"מ' ומפתחת השיטה האינטגרטיבית לצמצום היקפים, מספרת על שיטת הטיפול האינטגרטיבית לטיפול בצלוליט. הטיפולים בשיטה של אווי דרור אינם פולשניים, אינם כואבים, אין צורך בזמן החלמה.

חיטוב הגוף ומיצוק העור

טיפולים למיצוק העור

חולמים על עור מוצק ומתוח? לא רוצים לבלות שעות על גבי שעות בחדר הכושר כדי להגיע לתוצאות יפות?

טיפולים למיצוק העור

מיצוק הירכיים

מיצוק הירכיים. בחלק הפנימי של הירך לרוב, העור דק ועדין יותר מאשר בחלק החיצוני. לעיתים ניתן אף לזהות צבע עור שונה. באזור זה העור נוטה להתקמט ולהראות נפול בגיל יחסית מוקדם. 

מיצוק הירכיים

מיצוק העור

עור מוצק ומתוח הוא חלומן של נשים רבות. לצערם של נשים רבות, רק בודדות זוכות לעור כזה מבטן ומלידה והרוב המכריע שסביבנו במהלך השנים נוצר אצלן עור רפוי ולא מתוח ובעיקר צלוליט שמייצר מראה לא אסתטי שלא אחת אף מגביל את אפשרויות הלבוש ואף פוגע בביטחון העצמי במידת מה.

מיצוק העור

מיצוק וחיטוב בשיטת אווי דרור

אף על פי שתזונה נכונה ופעילות גופנית יכולות לעזור לירידה במשקל, עדיין בעזרתן לא ניתן להיפטר מצלוליט או רפיון של העור. אם כן מה ניתן לעשות?

מיצוק וחיטוב בשיטת אווי דרור

מיצוק עור הגוף

עם השנים העור הופך רפה יותר, רך יותר ומאבד ממראהו המגובש בכל הגוף. הרפיון מתבטא בכל אזור מאזורי הגוף בהתאם למרקמו  הראשוני. במרכז לטיפול בצלוליט מתבצע אבחון מעמיק לפני כל החלטה על פעולת מיצוק העור.

מיצוק עור הגוף

מיצוק עור הישבן

במרכז לטיפול בצלוליט מתבצע אבחון מעמיק למצב עור הישבן כדי לאפיין את אותם מרכיבים בגללם שינה העור את מרקמו, את מראהו. ההתאמה האישית המאפיינת את השיטה הייחודית של המרכז לטיפול בצלוליט מביאה לתוצאות האפקטיביות ביותר.

מיצוק עור הישבן
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

מיצוק העור
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |