1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הצרת היקפים
דף הבית » הצרת היקפים

הצרת היקפים

מה גורם לנו להתרחב מעט באזור הבטן? מה גורם לירכיים להתרחב? לזרועות הידיים?

ובכן, הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות. ראשית, לגנטיקה יש השלכה ישירה על מבנה גופנו כמו על בריאותנו. בנוסף לאורח החיים שלנו השפעה על תוספת מסת השומן המרפדת עם השנים את האזורים הללו. ללידות יש השפעה נוספת. לשינויים ההורמונאליים, לגיל ולתזונה חלק בלתי נפרד מההשלכה על התעבות אזורים אלה בגופנו.


אך, שלא כמו בעבר, כיום ניתן לצמצם את ההיקפים המיותרים, ניתן בהחלט לשנות את מראה הגוף, למצק אזורים, להצר היקפים בתהליך שאינו דורש מאמץ גדול מצידנו אך בהחלט דורש התמדה.


ולא, לא מדובר על עשיית כושר. לכושר הגופני תפקיד חשוב בחיינו אך השפעתו על צמצום היקפים ומיצוק העור אינו חד ערכי. רבים מאתנו מכירים גברים ונשים השומרים על אורח חיים בריא מאד בכל הקשור לעשיית כושר יום יומי. למרות זאת, גם על גופם אנו רואים את ההיקף העודף שקשה מאד להיפטר ממנו.

הצרת היקפים בחסות הטכנולוגיה

למזלנו, נשים וגברים כאחד, פתרונות טכנולוגיים חדשים שפותחו לעולם חיטוב ועיצוב הגוף הביאו איתם יכולת להגעה לתוצאות אשר פועלים נקודתית להצרת היקפים במקומות המטרידים. שילוב הטכנולוגיות בידע המקצועי ובשיטות טיפול ייחודיות הוביל לכך שאנשים אשר מחפשים פתרון עבור הצרת היקפים יוכלו לשכב, לנוח, ולתת לשיטות הטיפול החדשניות לעשות את העבודה. לזה קוראים אסתטיקה אינטגרטיבית. וזו בדיוק שיטת הטיפול המהפכנית שהביאה איתה אווי דרור. טיפול אינטגרטיבי אשר פועל נקודתית למזעור הבעיה אותה באה הלקוחה לפתור. הצרת היקף באזור הבטן? תקבל טיפול ייחודי להצרה הרצויה. הצרת היקף באזור הזרועות? הירכיים? תקבל טיפול ייחודי לפתרון ההצרה הרצויה. בשיטה האינטגרטיבית "מלמדים" את הגוף לפעול יותר צעיר, יותר יעיל.

מרכז אווי דרור מתמחה בהצרת היקפים

המרכז האינטגרטיבי של אווי דרור, המוכר גם בשם "המרכז לטיפול בצלוליט" מעניק זה למעלה משני עשורים טיפול ייחודי ותוצאות שמעבר למקובל בתחום הצרת היקפים. אבחון התחלתי מתבצע לקביעת היעדים הרצויים, להבנת אורח חיי הלקוח/ה, להתאמה ספיציפית של טיפול אינטגרטיבי שלם ללקוח/ה.


הטיפולים כולם, אינם דורשים מאמץ מצד הלקוחות. ההנאה הגדולה שבטיפול היא בכך שפעולם ההצרה מתבצעת בעוד הלקוח/ה אינה עושה כל מאמץ. להיפך, החשיבות שברוגע בזמן הטיפול היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הגדולה של הטיפולים.

קראו מאמרים נוספים בנושא הצרת היקפים

הצרת היקפים

לא כולנו נולדנו דוגמניות. רבות מאתנו מתמודדות מידי יום עם דימוי גוף שלילי, ישנות עם זה ומתעוררות עם זה.

הצרת היקפים

הצרת היקפים - רגע לפני שהולכים לניתוח

כל אדם חולם על מראה רזה וחטוב, אך לא פעם, גם כאשר אנשים מקפידים על אורח חיים בריא, על תזונה נכונה וכושר גופני, הם נוטים לגלות כי ישנם שומנים עיקשים באזורים שונים בגופם, אשר פשוט לא יורדים ולא משנה מה הם יעשו.

הצרת היקפים בבטן

כיצד מתמודדים עם הצרת היקפים בבטן? הבטן שלנו מורכבת מרקמת שריר. מעל רקמה זו ישנה רקמה של תאי שומן. אבולוציונית תאים אלה נועדו לשמש כמחסן עודפי אנרגיה. כלומר, אם חלילה יחסר מזון הגוף ישתמש בשומנים ליצירת האנרגיה הדרושה. 

הצרת היקפים בבטן

הצרת היקפים בירכיים

הצרת היקפים בירכיים הינו עניין שמעסיק נשים רבות. כל אדם נולד עם מבנה גוף שונה הנקבע לרוב לפי קוד גנטי העובר בירושה. ישנם אנשים גבוהים, נמוכים, צרים ורחבים, רזים ושמנים. לנו הנשים, שני מבני גוף מובהקים: מבנה תפוח ומבנה אגס. המבנה ממש לא קשור להיותנו שמנות או רזות.

הצרת היקפים בירכיים

הצרת היקפים במרכז אווי דרור

נשים וגברים רבים עושים מאמצים רבים על מנת להגשים את חלום הגוף החטוב - בין אם אמצעות תזונה מאוזנת, פעילות גופנית, או טיפולים אסתטיים כגון הצרת היקפים.

הצרת היקפים במרכז אווי דרור

הצרת היקפים הבטן ובמתניים

כל אדם נולד עם מבנה גוף שונה והמדע בא ומסדר אותנו לפי קטגוריות. ישנם אנשים גבוהים, נמוכים, צרים ורחבים, רזים ושמנים. 
אנו הנשים מחולקות לשני מבני גוף מובהקים: מבנה תפוח ומבנה אגס. המבנה ממש לא קשור להיותך שמנה או רזה.

הצרת היקפים הבטן ובמתניים

חולמת על הצרת היקפים?

הצרת היקפים הינו טיפול לא פולשני, הוא אינו דורש חדר ניתוח, אינו דורש תקופת החלמה ואינו כרוך בכאבים. ממש בתום הטיפול יכולה המטופלת לקום באופן עצמאי ולשוב לשגרה הרגילה שלה מבלי שום מגבלה. מודל היופי נכון לכתיבת שורות אלו, מביא נשים רבות לרצות, לחלום ולהתאמץ לשפץ כל חלק בגופן עד לשלמות ולמושלמות.

חולמת על הצרת היקפים?

תוכניות דיאטה ע"י הצרת היקפים

חלום הגוף החטוב וסטנדרט היופי המושלם תופס נפח משמעותי בחיים של מרבית האנשים סביבנו ומהווה חומר עבודה עיקרי לחברות הטכנולוגיה שעובדות יום וליל כדי לפצח את השיטות הטובות ביותר ליופי ואסתטיקה בין רגע.

תוכניות דיאטה ע

תכנית לדיאטה נכונה

רוצים להוריד את משקל הגוף שלכם? נמאס לכם לקבל תוכנית דיאטה דרך האינטרנט או דרך דיאטנית ולגלות שהיא לא מציאותית ושהיא מתאימה בכמויות לילד בן חמש?

תכנית לדיאטה נכונה
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

הצרת היקפים
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |