1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפולי הרזיה
דף הבית » טיפולי הרזיה

טיפולי הרזיה

שוב? שוב אותה מלחמה עיקשת? דיאטה, הקפדה, רישום לחדר כושר...
למה? למה זה קורה לנו. שומן עיקש בזרועות, בבטן. ירכיים שמתמלאות בעודפים מיותרים.


אז בואו נשים את כל הקלפים על השולחן. אנו אוכלים יותר משגופנו שורף. כל 7,700 קלוריות שאנו אוכלים יוסיפו קילו אחד למשקלנו. נדמה ש7,700 זה הרבה? ממש לא. בפרוסת עוגה יפה יש כ-500 קלוריות וזה אומר שאכילת 15 פרוסות עוגה תעלה את משקל גופנו בקילו אחד. ובאיזה אופן יראה הקילו הנוסף? שומנים. בירכיים, בבטן, בפנים, בזרועות. אך אל לנו להתאבל כל כך מהר. גם במנוחה שורף אדם ממוצע 1500-2500 קלוריות ביום. גברים שורפים קלוריות יותר מנשים באופן טבעי (ומרגיז) גם במנוחה. אבל, מה שפשוט להבין הוא שאם אנו מוסיפים למשקל גופנו הרי חד משמעית אנו צורכים יותר ממה שאנו שורפים.


אז מה אנו יכולים לעשות? פשוט לשרוף הרבה יותר. לנסות לאכול נכון יותר, לקצץ בפחמימות, בשומנים, בסוכרים ולשרוף יותר ויותר קלוריות. נכון...כושר. אבל לא כולנו בנויים לזה. אז אולי דיאטות מחץ? לא מומלץ. סטטיסטית למעלה מ-90% מהאנשים שעושים דיאטה מחזירים את משקל גופם ואף מוסיפים עוד קילוגרמים רבים למשקלם. תופעת ה"יו-יו" הידועה. הרי כבני אדם אין אנו מסוגלים לעמוד אל מול השפע שסביבנו. תכונה מטרידה וטבעית כאחד.


אך לא רק לצריכת הקלוריות השפעה. גם לרעלים הנאגרים בגופנו השפעה על שריפת השומנים. גם שינויים מטבוליים, גם לחוסר איזון הורמונאלי, לגיל, לסטראס, השפעה על גופנו הכל הקשור לעלייה בלתי נשלטת במשקל.

טיפולי הרזיה וצמצום היקפים במרכז אווי דרור

אווי דרור, מפתחת שיטה ייחודית של אסתטיקה אינטגרטיבית מצליחה להוביל נשים וגברים לירידה במשקל, לצמצום היקפים ולמיצוק העור בסדרה קצרה של טיפולים. השיטה האינטגרטיבית מעניקה לגבר או לאשה את היכולת להתמודד עם סילוק רעלים, מזעור צלוליט, ירידה במשקל מבלי להזדקק לחדר כושר. ללא מאמץ. ללא דיאטות מחץ. הטכנולוגיות ושיטת הטיפול למעשה גורמים לגוף להעלות את הטמפרטורה הפנימית, להיפטר מהרעלים, לשרוף קלוריות ולצמצם עוד ועוד ריכוזי שומן. כל זאת כשהלקוחות נמצאים במצב שכיבה. כל טיפול מורכב משני טיפולים שונים המשלבים טכנולוגיות שונות לטיפול. אורך הטיפול הכולל כשעה אחת והתוצאות בירידה במשקל, בצמצום ההיקפים ובמיצוק העור נראות בולטות בסיום התהליך הטיפולי.

יחס אישי וליווי צמוד בתהליך ההרזיה

כל לקוחה ולקוח מאובחנים ברמה האישית וכל אחד מהם יכול לראות במו עינו איך נראים אנשים אחרים בתחילת התהליך ובסופו. תכנית הטיפול נקבעת לפי המדדים הריאליים (למה ניתן להגיע) אל מול היעדים של הלקוח/ה (לאן אני רוצה להגיע). לקוחות אשר היעדים שלהם אינם יכולים להתממש יודעים על כך עוד במעמד האבחון.

קראו מאמרים בנושא טיפולי הרזיה

איזון מערכת העיכול

הגוף שלנו זקוק לא אחת לסיוע חיצוני כדי ליישר קו עם עצמו ולתפקד כראוי. אחת הסיבות שמחלות רבות מופיעות מעת לעת היא שהגוף האנושי מאותת לנו שהוא זקוק לסיוע כדי להמשיך ולתפקד כראוי ולכן רבים נוטים לגשת לרופא וליטול תרופות בהתאם עבור כל בעיה בריאותית ולו הקטנה ביותר שתצוץ.

איזון מערכת העיכול

הפחתת משקל

המלחמה במשקל הגוף מנחה זה שנים את העולם הטכנולוגי להשקיע באיתור אחר פתרונות קסם שיקלו על התהליך ויאפשרו לכל אדם נגישות ויכולת לעשות זאת.

הפחתת משקל

הפחתת משקל

הפחתת משקל מאתגרת בעיקר כאשר הנתונים הראשוניים שלך נגדך. כיום ניתן להגיע להפחתת משקל משמעותית ללא התערבות כירורגית. כדי להגיע לתוצאה יש להיעזר בצוות מקצועי ולהכין אסטרטגיה המשלבת מכשור טכנולוגי מתקדם ותוכנית תזונה אישית.

הפחתת משקל

טיהור רעלים

לגוף האדם באופן טבעי ומולד יש יכולת משלו לנקות את עצמו ואף לרפות את עצמו במצבים רבים. הוא אמור לעשות זאת על ידי סילוק רעלים וייצור רקמות חדשות. בפועל, מצבים של מתח ותזונה לא נכונה מייצרים רעלים שמקשים על הגוף ומייצרים חוסר איזון.

טיהור רעלים

טיפולי הרזיה

המרכז לטיפול בצלוליט מבסס את כל פעילותו על שיטות מתקדמות וחדישות המאפשרות לפסל את הגוף ללא התערבות כירורגית וללא שימוש בשיטות פולשניות או מכאיבות.

טיפולי הרזייה

טיפולי הרזיה לגברים

טיפולי הרזיה לגברים מתחום האסתטיקה והיופי אינם נופלים משלל הטיפולים המוצעים לנשים ולכן נצפים יותר ויותר גברים המחפשים לעצמם את הדרך הקלה ביותר לשפר וליפות את מראה הגוף שלהם

טיפולי הרזיה לגברים

טיפולי הרזיה לזוגות

שניכם רוצים להפחית במשקל? שניכם רוצים לשפר את מרקם עור הגוף ולהפחית את הצלוליט? שניכם חולמים על הצרה של היקפי הגוף שלכם? בואו יחד!

טיפולי הרזיה

ירידה במשקל

העובדה שאנחנו חיים בחברה תחרותית ומתפתחת מגבירה את העיסוק הזה עוד יותר ולכן נשים וגברים כאחד מוצאים עצמם נלחמים על מראה טוב יותר, על גוף חטוב יותר ועל דברים חדישים יותר.

ירידה במשקל

כיצד לבצע הרזיה נכונה

השמנה נחשבת למגפה של המאה. מגפה כי זה הולך ומתפשט. נתון סטטיסטי : בישראל 50% מהאוכלוסייה נמצאת בעודף משקל. איזון משקל הגוף נמדד במדד בינלאומי הנקרא BMI (BODY MASS INDEX ) ובעברית :אינדקס מסת גוף. כלומר יחס בין משקל הגוף לגובה. 

לא מצליחה לרדת במשקל?

בעולם המודרני בו אנו חיים, כל אדם עם מקלדת יכול לתת עצות המתיימרות להיות מקצועיות - ונדמה שהערך של עזרה מקצועית ירד מעט בתודעת חלק ניכר מהאנשים. וישנם אכן תחומים שבמסגרתם שימוש במגוון טכניקות ושיטות אשר מצאת מהאינטרנט ושמעת מחברה יכול להוביל אותך לתוצאות, אך אלו תחומים ספציפיים מאוד.

לרדת במשקל?
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפולי הרזיה
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |