1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפול בסימני מתיחה
דף הבית » טיפול בסימני מתיחה

טיפול בסימני מתיחה

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה אינם מנת חלקן של נשים בלבד. סימני המתיחה הינן תוצר של הליך השמנה והרזיה, שינויים הורמונאליים והריון. לרוב, נראים סימני המתיחה בבטן, בחזה ובאזור הגב התחתון. למעשה, זו דרכו של העור שלנו שלא להיקרע ברגע של מתיחה המגיעה לרוב בשל שינוי מהיר במסה באותו אזור (מתיחה בשל הריון או מתיחה בשל השמנה). את סימני המתיחה קל לזהות. מדובר בפסים בצבע שונה בעור הגיף. לעיתים הפסים דקים, לעיתים המראה שלהם כמראה ברק המתפצל מעצמו ולעיתים הם רחבים וישרים. לא מדובר בבעיה בריאותית חלילה אך הדבר מטריד. המראה בולט והופך להיות בולט יותר כשצבע העור שלנו משתנה בשל שיזוף או מחוסר בשיזוף.

טיפול בסימני מתיחה - כיצד עושים זאת?

טיפול בסימני מתיחה - מה ניתן לעשות? מכיוון שאת גלגל החיים אין אנו יכולים או רוצים להחזיר לאחור, ניתן בהחלט לטפל בסימני המתיחה, באופן טבעי לגמרי- ללא ניתוח חלילה ולמזער למינימום האפשרי את נראות סימני המתיחה.


במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מטפלים למעלה מעשרים שנה בתופעת סימני המתיחה המטרידה נשים רבות וכן... גם גברים.

השיטה האינטגרטיבית במרכז אווי דרור

השיטה האינטגרטיבית מאפשרת טיפול ייחודי הניתן לניבוי מוקדם. על מה מדובר? כל טיפול בסימני מתיחה מתחיל באבחון. מכיוון שעור גופנו שונה, מכיוון שכל אחד מאתנו סובל מסימן מתיחה השונה מהאחר, ניתן בהחלט לראות ולנבא אל מול מאות המטופלים והמטופלות במרכז, עד כמה מזעור סימני המתיחה יהיה אפקטיבי. אלפי תמונות מצולמות של לקוחות אשר טופלו במרכז יתנו לכל אחד ואחת מאתנו את האפשרות לראות במו עינינו כמה טיפולים נדרשים כדי להגיע לכל אחת מהתוצאות של מזעור סימני המתיחה. חשוב להדגיש: סימני מתיחה אינם נעלמים! בהחלט ניתן למזער את רוחבם, בהחלט ניתן לטשטש את עוצמתם. אך לעולם אי אפשר יהיה להעלים אותם כליל.

העלמת סימני מתיחה

העלמת סימני מתיחה - האם זה אפשרי? לא אחת מדובר בסימנים בולטים מאוד שמופיעים על פני אזורים נרחבים כמו על פני האגן, הישבן, הירכיים ושאר חלקי גוף כמו זרועות וכדומה.

העלמת סימני מתיחה

טיפול בסימני הריון

סימני הריון הם מהתופעות הנפוצות ביותר בקרב נשים בכלל - ונשים רזות בפרט. סימני המתיחה נגרמים עקב המתיחה הדרסטית של העור במהלך ההיריון ומופיעים בעיקר בירכיים, בחזה ובבטן. עם סיום ההיריון, מאבד העור חלק נכבד מן האלסטיות שלו ומסיבי הקולגן והאלסטין כאשר מחסור זה מוביל להיווצרותם ולהישארותם של סימני הריון.

טיפול בסימני הריון

סימני מתיחה בעור

סימני מתיחה בעור, בשפה רפואית סטריאות, הנם בעיה אסתטית נפוצה. כ-90% מהנשים בהריון יפתחו סימני מתיחה בבטן ובשדיים. חלק גדול מהנערות המתבגרות ואחוז יותר קטן של נערים מתבגרים יפתחו אף הם סימני מתיחה בעיקר באזור הירכיים הישבן וגב תחתון. 

סימני מתיחה בעור

עובדות על סמני מתיחה

סימני מתיחה מופיעים אצל אנשים רבים במהלך החיים, הן בשל היריון והן בשל עלייה או הורדה קיצוניות במשקל. הם פוגעים באסתטיקה של הגוף ופעמים רבות גם בביטחון העצמי. בעוד שכיום עוד לא קיים טיפול בסימני מתיחה המעלים אותם לחלוטין, יש בהחלט דרכים להפחית ולטשטש אותם.

עובדות על סמני מתיחה

שיפור סימני מתיחה בעור

סימני המתיחה פוגעים באסתטיקה של הגוף ומטרידים נשים וגברים בכל גיל. מלבד זאת, סימני מתיחה מונעים מאנשים רבים להתהלך בעור חשוף, ולעיתים קרובות פוגעים בביטחון העצמי.

שיפור סימני מתיחה בעור
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפול בסימני מתיחה
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |