1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפול בצלוליט
דף הבית » טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט

מעצבן. זו האמת . צלוליט.

פוקד את רובנו הנשים בגיל 20 ומעלה. לאחר לידה ראשונה לרוב רק מתגבר. נראה לרוב באזור הירכיים, לפעמים גם בזרועות הידיים. בתחילה מופיע באזור קטן אך כדרכו, עם השנים, מתפשט ומעמיק את גובה גבשושיותיו. העור אט אט מאבד ממראהו החלק, בגד צמוד כבר לא בא בחשבון ואנו לומדות להשלים עם גזירת הגורל שנגזרה עלינו.


חלקנו, הולכות להתייעץ עם רופא בכוונה לנתח ובשאיפה לשאוב את השומן והרעלים ולהחזיר את מראה העור החלק.


חלקנו, מנסות דרך הכושר לחזור ולחיות עם עור חלק, ללא צלוליט.


האמת היא? שצלוליט לא ניתן להסיר באופן חד משמעי. אך בהחלט ניתן למזער, לצמצם, לטשטש.

טיפול בצלוליט בשיטה האינטגרטיבית

זה בדיוק אחד התחומים ה"חמים ביותר" בהם מטפלת אווי דרור בשיטת האסתטיקה האינטגרטיבית.


שיטה זו, מובילה לתוצאות שגם רופאי האסתטיקה המובילים מופתעים ממנה. למעשה, חלק לא מבוטל מרופאים אלה, שולחים לטופלות אליה על מנת למזער למינימום את הצלוליט, להחיות את העור, להחזיר לגוף את המיצוק המקסימאלי לפני החלטה על ניתוח אסתטי כלשהו.


שיטת הטיפול האינטגרטיבי מעניקה ללקוחה את היכולת לצמצם ולטשטש את אזורי הצלוליט ובו בזמן למצק את העור, להחזיר לגוף את המראה החלק יותר, הבריא יותר.

תכנית מותאמת בליווי אישי

שיטת הטיפול מתבצעת במספר טיפולים הנקבעים לאחר פגישת האבחון הראשונית. בפגישה זו מזוהים האזורים, עומק הצלוליט וחלוקתו מתחת לפני העור. הטיפולים בהחלט מביאים לתוצאות הנראות לעין. השטחים ה"נגועים" בצלוליט קטנים, השקעים בין תאי השומן ממוזערים, העור מקבל מראה חלק יותר ובריא יותר בדרך כלל ניתן לראות. באופן מובהק את השינוי המתבקש בין הטיפול השמיני לטיפול השנים עשר.


נכון, להתמדה יש משמעות רבה "במלחמה נגד הצלוליט". אבל, להתמדה הזו יש תמורה רבה ומבורכת.


ללא צורך בניתוח. ללא כאב – להיפך, בטיפול נעים ובריא.

לא רק טיפול בצלוליט

ומתנה נוספת המתקבלת בטיפול בצלוליט: מיצוק העור. הליך המיצוק מתבצע בו בזמן הטיפול במזעור הצלוליט ולכן, העור בישבן, בירכיים, בבטן מתמצק, ההיקפים קטנים וכל זה בזכות הטיפול האינטגרטיבי של אווי דרור.

קראו מאמרים בנושא טיפול בצלוליט

אווי דרור מסבירה כיצד מתבצע טיפול בצלוליט

אווי דרור מתארחת בתכנית של פרופ' איתן פרידמן ומסבירה כיצד ניתן לטפל בצלוליט. 

האם ספורט משפיע על צלוליט?

ספורט וצלוליט. עשיית ספורט טובה לבניית שריר, לתפקוד נכון ומאוזן של הגוף ולשריפת עודפי שומן. אך כשמדובר בצלוליט ובהעלמתו – לספורט כמעט ואין כל קשר. ספורט לא מטפל בהעלמת צלוליט ואינו תורם במאומה להעלמתו ומזעורו. 

האם ספורט משפיע על צלוליט?

ההבדל בין צלוליט לצלוליטיס

מחקרים מצביעים על כך שכל אישה בתקופה כלשהי בחייה תפתח צלוליט. הסיבות לתופעת הצלוליט הן רבות ואין הוכחה מדעית ספיציפית בנושא. 

ההבדל בין צלוליט לצלוליטיס

הפחתת צלוליט לנשים

חלום הגוף החטוב וסטנדרט היופי המושלם תופס נפח משמעותי בחיים של מרבית האנשים סביבנו ומהווה חומר עבודה עיקרי לחברות הטכנולוגיה שעובדות יום וליל כדי לפצח את השיטות הטובות ביותר ליופי ואסתטיקה בין רגע.

הפחתת צלוליט לנשים

טיפול בצלוליט

המרכז לטיפול בצלוליט מציע תכניות טיפול חדשניות ויעילות לשיפור מראה העור, להפחתת כמות הצלוליט, להורדה במסת המשקל ולחיטוב ופיסול הגוף.

טיפול בצלוליט

טיפול בצלוליט והרגלי אכילה

צלוליט הנה רקמה תת עורית של תאי שומן נפוחים ומוקפים בנוזלים המכילים רעלנים (TOXINS). מאחר והאזור התת עור אינו נגיש אנרגטית לגוף האדם, פירושו של דבר שלא ניתן לפרק את מצבורי הצלוליט באמצעות דיאטה ו/או ספורט.

כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס

הכתבה שלפניכם עשויה לאכזב חלק מכם ולשמח חלק אחר שאוהב לגלות את האמת. בכתבה הבאה תשמעו את כל מה שנכון ולא נכון לגבי טיפול בצלוליט כדי שתוכלו להחליט מה אתם הולכים לעשות עם הצלוליט הפרטי שלכם.

צלוליטיס - כל המיתוסים על דרכי הטיפול

סופו של צלוליט

זה סיפור עם סוף טוב. הסיפור מסופר במרכז לטיפול בצלוליט מידי יום. לקוחות רבות אשר פונות נואשות ומבקשות לשמוע על פתרון קסם שיושיע אותן שמחות לשמוע שהקץ לצלוליט מצוי ממש מתחת לאפן.

סופו של צלוליט

צילוליטיס

צילוליטיס היא המילה המעלה ברבים מאתנו תחושת של דחייה ואי נוחות אל מול הרצון העז להיפטר ממראה עור התפוז הנוראי שתוקף נשים רבות באברי הגוף השונים.

צילוליטיס

צלוליט ודימוי עצמי

הדימוי העצמי של הגוף מושפע באופן ישיר ממידת הביטחון העצמי שאנחנו חשים אתו ולכן, פעמים רבות אנחנו מפתחים דימוי עצמי שלילי לגוף שלנו בעוד אנחנו חולמים על שינוי ומייחלים לתרופת פלא.

טיפול לצלוליט
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפול בצלוליט
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |