1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
אודות
דף הבית » אודות » אודות המרכז

אודות המרכז

מרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית מציע שיטת טיפול ייחודית לטיפול בצלוליט, לעצירת התפשטותו של הצלוליט ולהפחתתו. שיטה זו מובילה לתוצאות מוכחות של פיסול הגוף, הצרת היקפים, דיאטה והפחתת המשקל בקרב נשים, וצמצום היקף הכרס, דיאטה ואף הפחתת משקל בקרב גברים.


אווי דרור, מנכ"ל ובעלים של חברת קאר קוסמטיקה בע"מ ו"המרכז לטיפול צלוליט", ייבאה את שיטת הטיפול מארה"ב בשנות ה-90 והתאימה אותה לקהל היעד הישראלי, בשיתוף פעולה מלא עם החברה האמריקאית "SYBARTIC" אשר פיתחה את השיטה.


במשך שנים שידרגה אווי את תוכנית הטיפול בהתאם לצרכים המשתנים של ציבור הנשים בארץ ובהתאם להתפתחויות העולמיות בתחום. אלפי נשים מרוצות בישראל יכולות להעיד על התוצאות המוצלחות של השיטה לטיפול בבעיית צלוליט וגם על אימוץ אורח חיים בריא יותר, דיאטה נכונה וצמצום היקפי הגוף.


לאור הצלחת טיפולי הנשים, פותחה במרכז תוכנית ייחודית לטיפול בגברים, לצמצום היקף הכרס ולהפחתה במשקל.


במרכז אווי דרור לאסתטיקה אינטגרטיבית (לשעבר "מרכז לטיפול צלוליט") מופנים כל המועמדים לפגישת אבחון אישית, בה מאבחנים את הבעיה באופן מדויק ומתאימים את תוכנית הטיפולים לבעיה זו. שיטת הטיפול היא הוליסטית, מתבצעת במישור הפנימי והחיצוני ומיועדת במטרה למזער את הצלוליט ולצמצם את עודף המשקל. עם זאת, חשוב לציין כי, ככל הידוע, לא קיים כיום טיפול המסוגל להעלים צלוליט לצמיתות. משך הטיפול בבעיית צלוליט נקבע מראש בהתאם לתוצאת האבחון הראשוני. סידרת הטיפולים מותאמות באופן אישי ומלווה בתוכנית תזונה אישית, כולל תוספי תזונה ומוצרים ייחודיים לטיפול אישי, שפותחו בלעדית עבור המרכז.


כל הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשירים המאושרים על ידי ה- FDA האמריקאי ו-CE האירופאי.


בנוסף לטיפולי הגוף, ב"מרכז לטיפול צלוליט" נעשים גם טיפולי פנים על פי שיטה ייחודית המתאפיינת בהבראת העור ובהצערתו. כל הטיפולים והמוצרים מותאמים באופן אישי לכל מטופל או מטופלת לאחר אבחון מקצועי ומדויק של העור.

ביוגרפיה – אווי דרור

אווי דרור – מנכ"ל ובעלים של חברת "קאר קוסמטיקה בע"מ" והמרכז לטיפול צלוליט.


בשנת 1975 פתחה אווי דרור בכיכר המדינה בתל אביב את "קאר, המכון לקוסמטיקה טבעונית" – שהיה המכון הראשון מסוגו בארץ. בשנות ה-80 הפך המכון למוקד עלייה לרגל לכל "המי ומי" בתל אביב, בזכות שיטת האבחון המדויקת והתאמת הטיפול האישית, שפותחה על-ידי אווי ואמה רוז'י קראוס, הכוהנת הגדולה של הקוסמטיקה באותה עת.


אווי עבדה במסגרת צוות מקצועי שפיתח את מוצרי הקוסמטיקה הטבעונית היחידים מסוגם בארץ. כמו כן, יזמה ופיתחה, בעזרת מומחים בתחום המחשבים, שיטה ממוחשבת לאבחון וייעוץ קוסמטי, שהופעלה במרכזים קוסמטיים בתל אביב.


בשנות ה-80 החלה אווי להשתמש בשיטה ייחודית להפחתת משקל, דיאטה, הסרת צלוליט וחיטוב הגוף. כך, לראשונה בעולם הקוסמטיקה, הכירו בעובדה שחיטוב הגוף או דיאטה קשורים בקשר הדוק גם למראה הפנים, וכי תזונה בריאה משפיעה הן על חיטוב הגוף והן על בריאות העור, ואין להפריד בין השניים.
קרא/י עוד על:
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

אודות
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |