1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
הצרת היקפים
דף הבית » הצרת היקפים » הצרת היקפים

הצרת היקפים

לא כולנו נולדנו דוגמניות. רבות מאתנו מתמודדות מידי יום עם דימוי גוף שלילי, ישנות עם זה ומתעוררות עם זה.

המרכז לטיפול בצלוליט מציע מגוון טיפולים מתקדמים המאפשרים הצרה של היקפי הגוף בצורה משמעותית ולקבל תוצאות מרשימות שיוצרות שינוי ממשי ונראה לעין.

זה הכול עניין של מבנה גוף

סביר להניח ששמעתם את המשפט הזה מספר פעמים בחייכם. אכן יש אמת בדבר, מבנה הגוף שלנו הוא מולד ולא אחת יש קושי של ממש ליצור שינוי משמעותי במבנה הגוף בשיטות עצמיות של דיאטה או כושר גופני.

בדיוק בעבור מצבים אלו פותחו שיטות מיוחדות ומתקדמות המאפשרות התערבות מידתית בצורה של מבנה הגוף ויצירת שינוי ומראה מעוצב ומחוטב יותר.

המרכז לטיפול בצלוליט עושה שימוש בכל אותן שיטות טיפול מתקדמות וחדישות המאפשרות עיצוב ופיסול הגוף, הפחתה במסת הגוף, הצרה של היקפי הגוף, הפחתת צלוליט ועוד.

כבר בפגישת הייעוץ הראשונית מבצעת מאבחנת המרכז אבחון של מצב הגוף הקיים אל מול רצונות הלקוח או הלקוחה ומציע תכנית טיפולים שתהלום את רצונות המטופל במסגרת האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות.

הצרת היקפים - איך עושים את זה?

הצרת היקפים במרכז לטיפול בצלוליט נעשית בשיטה מיוחדת שיובאה מארצות הברית, שיטה זו מאושרת על ידי ארגוני הבריאות העולמיים והיא מאפשרת למטפל להוביל את הלקוח למקסימום השינוי שניתן ליצור בגוף האישי שלו.

טיפול להצרת היקפים נפוץ הן בקרב נשים והן בקרב גברים, כאשר מרבית הנשים רוצות להצר את אזור הישבן והירכיים ומרבית הגברים רוצים להצר את היקף הכרם.

בשיטה המתקדמת של המרכז לטיפול בצלוליט ניתן לייצר שינוי משמעותי ונראה לעין וליהנות משיטות טיפול נעימות ולא פולשניות.
קרא/י עוד על:
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

הצרת היקפים
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |