1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפולי הרזיה
דף הבית » טיפולי הרזיה » טיפולי הרזיה לזוגות

טיפולי הרזיה לזוגות

שניכם רוצים להפחית במשקל? שניכם רוצים לשפר את מרקם עור הגוף ולהפחית את הצלוליט? שניכם חולמים על הצרה של היקפי הגוף שלכם? בואו יחד.


מטרות זוגיות הן בהחלט בעלות עוצמה רבה יותר ולכן נמדדת מוטיבציה רבה הרבה יותר כאשר לשני בני הזוג יש מטרה משותפת וכאשר שניהם מגיעים יחד לטיפולים במרכז.

היתרון הזוגי בתהליך הירידה במשקל

צוות המרכז לטיפול בצלוליט מכיר את היתרון הזוגי ומעוניין למנף את המוטיבציה הזו כדי למקסם את התוצאות בקרב כלל הלקוחות ולכן הרעיון של טיפולים אסתטיים בשניים נלקח ברצינות הראויה לו.


טיפולים לזוגות מתחילים באבחון מקצועי ראשוני של כל אחד מבני הזוג ומתן ייעוץ אישי לגבי תכנית הטיפולים המתאימה לו כדי להגיע ממצב הגוף ההתחלתי אל מראה הגוף הרצוי.


במקביל, מותאמת תכנית הטיפולים כך ששני בני הזוג יוכלו להגיע לטיפולים במרכז יחד ויעברו יחד את כל התהליך תוך יצירת מטרות משותפות ופעולות משותפות שיש לבצע בבית במקביל להגעה לטיפולים במרכז.


במרכז לטיפול בצלוליט מאמינים שכדי להשיג תוצאות מכסימליות יש צורך לעשות שימוש בשיטות הוליסטיות משלבות, ולכן צוות המרכז בונה חבילה המשלבת בתוכה הן טיפולים במכשור מתקדם, הן שימוש בחליטות צמחים מיוחדות לשיפור המטבוליזם, לניקוי רעלים מהגוף ולהגברת קצב חילוף החומרים וכן בהתאמת תכנית תזונה משלימה לטיפולים במרכז כדי לשמר את התוצאות ולאפשר לגוף לנצל את מקסימום היכולת שלו להשתנות ולהגיב לטיפולים עצמם.
קרא/י עוד על:
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפולי הרזיה
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |