1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפולי הרזיה
דף הבית » טיפולי הרזיה » טיפולי הרזיה לגברים

טיפולי הרזיה לגברים

הגבר החדש, המטרוסקסואל, המטופח והמודע לעצמו, לא עושה פשרות.


טיפולים לגברים מתחום האסתטיקה והיופי אינם נופלים משלל הטיפולים המוצעים לנשים ולכן נצפים יותר ויותר גברים המחפשים לעצמם את הדרך הקלה ביותר לשפר וליפות את מראה הגוף שלהם.


המרכז לטיפול בצלוליט מציע טיפולים לגברים על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וחדישה שמאפשרת שינוי של ממש במראה הגוף.

הכרס המעיקה

אותה כרס גברית המצביעה על חוסר בריאות ושמפריעה לגברים רבים, ממש אותה כרס שכל כך קשה להם להוריד, היא זו המטופלת באופן ישיר במרכז לטיפול בצלוליט.


בשיטות חדשניות ומתקדמות מאפשר צוות המרכז הורדה משמעותית של גודל הכרס תוך יצירת שינוי של ממש הנראה לעין כבר במהלך תכנית הטיפולים עצמה.

מרקם העור

מפתיע לגלות שלא מעט גברים סובלים גם הם ממרקם עור לא אסתטי של העור, בעיקר באזורי הבטן והמותניים. המרכז לטיפול בצלוליט מחזיק בשיטת טיפול ייחודית ומתקדמת המאפשרת מיצוק וחיזוק של רקמת העור ויצירת שינוי של ממש.


השיטה מביאה להצלחות רבות הן בארץ והן בעולם והיא מאושרת לשימוש על ידי ארגוני הבריאות המובילים בעולם.

הפחתה במשקל

עבור כל אותם גברים המתקשים להשיל את הקילוגרמים העודפים ממשקל גופם, מציע המרכז לטיפול בצלוליט, טיפול הוליסטי המשלב מערך תומך של תכנית תזונה מאוזנת הבנויה אישית לכל מטופל, שימוש במוצרים מיוחדים המשלימים את הטיפול במרכז, שתיית חליטת צמחים שמאיצה את חילוף החומרים ומשפרת את המטבוליזם וכן בסדרת טיפולים במרכז על ידי מכשור מיוחד ומתקדם שמביא לתוצאות מרשימות בהחלט.




קרא/י עוד על:
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפולי הרזיה
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |