1800-203-232
 
לקביעת פגישת יעוץ
שם מלא:
טלפון:
דוא"ל:
טיפול בצלוליט
דף הבית » טיפול בצלוליט » כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס

כל המיתוסים על טיפול בצלוליטיס

הכתבה שלפניכם עשויה לאכזב חלק מכם ולשמח חלק אחר שאוהב לגלות את האמת. בכתבה הבאה תשמעו את כל מה שנכון ולא נכון לגבי טיפול בצלוליטיס כדי שתוכלו להחליט מה אתם הולכים לעשות עם הצלוליט הפרטי שלכם.

ספורט מעלים צלוליטיס

לא נכון. טיפול בצלוליט על ידי ספורט אינו יעיל ואין כל קשר בין השניים. לצערנו הרב הצלוליטיס היא תופעה גנטית שעוברת בירושה וכן מושפעת משינויים הורמונאלים, תרופות,תזונה לקויה וכד'. הצלוליטיס היא בעיה תת עורית בה מצבורי השומן נראים ממש כמו גבינת קוטג'. הגליות שנוצרת על פני העור מייצרת מראה לא אסתטי שלא ניתן להעלימו על ידי ספורט.

צלוליטיס אצל שמנים בלבד

לא נכון. תופתעו לגלות שאפילו בנות רזות מאוד סובלות מצלוליטיס. התופעה של צלוליט אינה קשורה לעודף שומן, היא יכולה להופיע אצל שמנים ורזים כאחד ויוצרת מראה לא אסתטי אצל שניהם.

משחות מעלימות צלוליטיס

לא נכון. עד לרגע כתיבת שורות אלו אין דרך להעלים צלוליטיס על ידי משחה בלבד. כל המשחות והקרמים הקוסמטיות שמבטיחים שינוי ו/או העלמה של צלוליט אינן מסוגלות לעשות זאת. הן מייצרות מתיחה זמנית קלה שנראית לעין לכאורה, אין שום שינוי במצב הצלוליט ובמרבית המקרים, המתיחה היא ממריחה למריחה, ממש כמו אפקט של דבק.

ניתן להעלים צלוליטיס

לא נכון. טיפול בצלוליטיס מאפשר יצירת שינוי משמעותי. ניתן לעצור את ההתפשטות של הצלוליט ולמזער אותו. אמנם אין שיטה שיכולה להעלים את הצלוליט כליל אך במרכז לטיפול בצלוליט היו מקרים בהם הצלוליט בהחלט נעלם. מאחר וכל גוף מגיב אחרת לא ניתן לצפות מראש אצל מי יעלם ואצל מי רק ישתפר.


המרכז לטיפול בצלוליט מחזיק בצוות מטפלים מקצועי אשר עושה שימוש בטכניקות הטיפול המתקדמות ביותר שמאפשרות טיפול בצלוליט ברמה המתקדמת ביותר ויצירת שינוי משמעותי שנראה לעין בתוך פרק זמן קצר יחסית.


המרכז לטיפול בצלוליטיס מציע טיפול בצלוליט ללא כאבים, ללא סכין מנתחים ובעיקר ללא אשליה, הטיפול יעיל, מייצר שינוי ועל כך תוכלי להיווכח כבר בפגישת הייעוץ הראשונית.
קרא/י עוד על:
 

לצפייה בגלריית תמונות
גלריית וידאו
מאמרים

טיפול בצלוליט
הרשמ/י לקבלת עדכונים
שם פרטי
שם משפחה
דוא"ל
המרכז לטיפול בצלוליט בגוגל פלוסשיווק באינטרנט סאו-קריאייטיב | בניית אתרים SEO-Media | עיצוב אתרים Studio Bahir | מדיניות פרטיות |